2726
عنوان

معاینه لگن تو ماه اخر بارداری چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21103 بازدید | 122 پست
یا خدا انگشت میکنن.دست دیگه چیه😂😂

چیکار کنم خب 😅 تحت تاثیر حرفای بقیه قرار گرفتم فکر کن تا مچ دستشو بکنه داخل بعد دست دکتره هم چاق باشه😂😂

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
موقع زایمان تا مچ؟یا خدا من سزارین شم غلط کردم

عزیزم اونجا به اندازه یک نوزاد داره باز میشه مچ ک چیزی نیس از سر نوزادم خیلی کوچیکتره

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالا ک ب سلامتی زایمان کنی این س ماهه ی اخر خیلی سخته تواین چن روز انقد استرس کشیدما حالا دردپاهام هیچی

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
2728
دکترم تو هفته 37معاینه لگن میکنه

من سه شنبه معاینه دارم. فکر کن دست دکترت هم چاق باشه تا مچ بکنه داخل  بعد میگن چرا میرید سمت سزارین بابا بخاطر همین حرفاس دیکه. تازشم موقع زایمان وقتی پرینه رو برش میدن من تصورش هم برام زجر اوره

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
دقیقا چقد دستشو داخل میکنه؟

دردش قایل تحمله..تو چطور میخوای طبیعی بیاری؟؟موقع زایمان شصت بار معاینه ت میکنن که

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
عزیزم اونجا به اندازه یک نوزاد داره باز میشه مچ ک چیزی نیس از سر نوزادم خیلی کوچیکتره

من زخم های دوران ازدواج هر دفعه تکرار میشن احتمالا اصلا توانایی طبیعی ندارم،همون اول عروسی حامله شدم،ای بدبخت شدن

دنیام دخترم
چیکار کنم خب 😅 تحت تاثیر حرفای بقیه قرار گرفتم فکر کن تا مچ دستشو بکنه داخل بعد دست دکتره هم چاق با ...

نترس ژل میزنن 🤣🤣🤣🤣🤣

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
تمام وجودمو ترس گرفته . دلم میخواست سزارین باشم

نترس تو طبیعی دردت قبل زایمان میکشی.بعدش راحت بچتو بغل میکنی.هوشیار تری.اما سزارین بیهوشی حالت تهوع درد واینا اصلا اجازه نمیده تا چند روز لذت بچه رو بچشی یکی دیگه فقط بچه رو تر خشک میکنه .

معاینه لگن درد خاصی نداره فقط نگاه میکنه اندازه لگن فاصله رو میبینه دو دقیقه هم بیشتر طول نمیکشه.اگه سوسول نباشی سه سوته😁

انشالا ک ب سلامتی زایمان کنی این س ماهه ی اخر خیلی سخته تواین چن روز انقد استرس کشیدما حالا دردپاهام ...

من از اول بارداری تاالان همش تنها بودم یعنی ینفر نبود برام یه لقمه عذا درست کنه غش نکنم مخصوصا اون اولا که ویار داشتم،  الانم ماه اخرم از درد لگن و استخون نمیتونم جم بخورم 

من سه شنبه معاینه دارم. فکر کن دست دکترت هم چاق باشه تا مچ بکنه داخل  بعد میگن چرا میرید سمت سز ...

عزیزم موقع برش پرینه بی حسی اصلا نمیفهمی من بهت قول میدم معاینه واس انازه گیری دوتا انگشته✌✌✌✌اینجوری و تامام

با دو انگشت انجام میدم.مچ چیه😂😂😂من خودم خیلی کولی بازی درآورم. ولی اصلا درد نداره.خودت شل بگیر&nb ...

زیاد جیغ کشیدی؟ 😃

2706