2410
2553
عنوان

معاینه لگن تو ماه اخر بارداری چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21030 بازدید | 122 پست
برا من دست نکردن.بابا دکتراتونو عوض کنین😂😂

مگ‌میشه طبیعی زایمان کنی و معاینه نشی

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا انگشت میکنن.دست دیگه چیه😂😂

بابا بخدا یه عده میگن تا مچ دست داخل میکنن

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2720
من شنیدم دستشون رو بطور کامل داخل بدن میکنن. میگم خودم تجربه نکردم ، برا همین نمیدونم راسته یا دروغ

نه بابا دوتا انگشت

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
بقران سکته میکنم،تا مچ؟مگه کیسه فریزره که دستش بره داخل،عمرا نمیره 

نه تا مچ مال موقع زایمان ک هی دهانه رحمو اندازه میگیرن چقدر وا شده  ن معاینه لگنی اول

2714
من زایمانم طبیعی بود.نکردن😂😂فقط بعد برش زایمان دست میکنن جفت رو بکشن بیرون.اونم چون خسته بودم خودم ...

عزیزم باید با دست سایز دهانه رحمو بگیرن ک موقع خروج بچه بفهمن من بهترین زایشگاه بودم کار همه ماماها بود 

بقران سکته میکنم،تا مچ؟مگه کیسه فریزره که دستش بره داخل،عمرا نمیره 

شما حالا ۳هفتت مونده من چی بگم منتظر درد ها هستم😭

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2706