2726
عنوان

معاینه لگن تو ماه اخر بارداری چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21103 بازدید | 122 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من معاينه لگني نشدم بچه م سفاليك بود و زايمان طبيعي بودم ولي موقه زايمان فهميدن لگنم كوچيكه و خيلي س ...

من از این وکیوم خیلی ترس دارم . پس میرم واسه معاینه لگن 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
اره عزیزم 

من دکترم گفت نامه اومده اونایی که زایمان اولشونه و ۵۰ .۵۰ باشن...یعنی بستگی به شرایطشون هم میتونن طبیعی بیارن هم‌میتونن سزارین بیارن خودشون میتونن زایمانشونو انتخاب کنن☺

⚡یک عدد بی برق...⚡
2728
من يبار شنيدم از لگن عكس ميگيرن دقيق تره دردم نداره درسته؟بنظرم بهتر از اينه ك يكي دستشو بكنه اون تو ...

نشنیدم عکس بگیرن. 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
دقیقا چقد دستشو داخل میکنه؟

برای معاینه لگن دوتا انگشت سبابه و وسطه  ولی موقع های زایمان ک دهانه رحم باز میشه تا مچ

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
منم این هفته باید برم معاینه،یعنی چی دستشو دربیاره؟مگه کل دستشو میفرسته؟

من تاجایی که شنیدم دستشو تا مچ داخل واژن میشه. منم این هفته معاینه میشم

منم این هفته باید برم معاینه،یعنی چی دستشو دربیاره؟مگه کل دستشو میفرسته؟

نه منظورم همون دوتا انگشته🤣🤣🤣🤣🤣

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2706