2726

خانوما بگید معاینه لگن چطوره؟  درد داره؟ اصلا واجبه که معاینه لگن انجام بشه؟  من نظرم اینه وقتی بچه سفالیکه و سونو گفته طبیعی پس ادم میتونه زایمان کنه اینکه میگن لگن کوچیکه و نمیشه من باورم نمیشه،  کسی بوده که سونو کفته باشه طبیعی بعد معاینه لگن انجام داده باشه بهش بگن نمیتونی و سزارینش کنن؟

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

خوشبحالت عزیزم به زودی نی نی بغل میکنی😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بنظر من ك حتما واحبه من اينجا ي خانومه رو ميشناختم ميگف معاينه نكرده بود لگنش كوچيك بود بچش وقتي داشت بدنيا ميومد خفه شد و مرد

خدايا به اميد خودت نه بنده هاي بيخودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت عزیزم به زودی نی نی بغل میکنی😍

تمام وجودمو ترس گرفته . دلم میخواست سزارین باشم

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2728
بنظر من ك حتما واحبه من اينجا ي خانومه رو ميشناختم ميگف معاينه نكرده بود لگنش كوچيك بود بچش وقتي داش ...

فکر کنم راهیه که باید طی کنم 😣

معاینه درد داره ولی لحظه ایه دیگ دستشو ک در میاره خوب میشه

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
تجربش رو نداشتم ولی میگن دردناکه.راست یا دروغش رو نمیدونم

میگن تا مچ دست داخل واژن میشه من ازاینش ترسم گرفته 

من معاينه لگني نشدم بچه م سفاليك بود و زايمان طبيعي بودم ولي موقه زايمان فهميدن لگنم كوچيكه و خيلي سخت بود زايمانم و بچه م با وكيوم اومد اينم بگم بچه م دو سه ديقه نفس نداشت

معاینه درد داره ولی لحظه ایه دیگ دستشو ک در میاره خوب میشه

دقیقا چقد دستشو داخل میکنه؟

2706