1232
1226
عنوان

معاینه لگن تو ماه اخر بارداری چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 122 پست
من يبار شنيدم از لگن عكس ميگيرن دقيق تره دردم نداره درسته؟بنظرم بهتر از اينه ك يكي دستشو بكنه اون تو ...

نشنیدم عکس بگیرن. 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

دقیقا چقد دستشو داخل میکنه؟

برای معاینه لگن دوتا انگشت سبابه و وسطه  ولی موقع های زایمان ک دهانه رحم باز میشه تا مچ

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
1156
منم این هفته باید برم معاینه،یعنی چی دستشو دربیاره؟مگه کل دستشو میفرسته؟

من تاجایی که شنیدم دستشو تا مچ داخل واژن میشه. منم این هفته معاینه میشم

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
نه بابا کجاش دردناکه.مثل بقیه معاینه هاست خب

من شنیدم دستشون رو بطور کامل داخل بدن میکنن. میگم خودم تجربه نکردم ، برا همین نمیدونم راسته یا دروغ

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم این هفته باید برم معاینه،یعنی چی دستشو دربیاره؟مگه کل دستشو میفرسته؟

نه منظورم همون دوتا انگشته🤣🤣🤣🤣🤣

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
1213
برا من دست نکردن.بابا دکتراتونو عوض کنین😂😂

مگ‌میشه طبیعی زایمان کنی و معاینه نشی

یا خدا انگشت میکنن.دست دیگه چیه😂😂

بابا بخدا یه عده میگن تا مچ دست داخل میکنن

من شنیدم دستشون رو بطور کامل داخل بدن میکنن. میگم خودم تجربه نکردم ، برا همین نمیدونم راسته یا دروغ

نه بابا دوتا انگشت

1167
بقران سکته میکنم،تا مچ؟مگه کیسه فریزره که دستش بره داخل،عمرا نمیره 

نه تا مچ مال موقع زایمان ک هی دهانه رحمو اندازه میگیرن چقدر وا شده  ن معاینه لگنی اول

1220