1177
44

خانوما بگید معاینه لگن چطوره؟  درد داره؟ اصلا واجبه که معاینه لگن انجام بشه؟  من نظرم اینه وقتی بچه سفالیکه و سونو گفته طبیعی پس ادم میتونه زایمان کنه اینکه میگن لگن کوچیکه و نمیشه من باورم نمیشه،  کسی بوده که سونو کفته باشه طبیعی بعد معاینه لگن انجام داده باشه بهش بگن نمیتونی و سزارینش کنن؟

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

خوشبحالت عزیزم به زودی نی نی بغل میکنی😍

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍

بنظر من ك حتما واحبه من اينجا ي خانومه رو ميشناختم ميگف معاينه نكرده بود لگنش كوچيك بود بچش وقتي داشت بدنيا ميومد خفه شد و مرد

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندقي مامان با اينكه بدون دعوت داري مياي ولي عاشقتم
خوشبحالت عزیزم به زودی نی نی بغل میکنی😍

تمام وجودمو ترس گرفته . دلم میخواست سزارین باشم

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
بنظر من ك حتما واحبه من اينجا ي خانومه رو ميشناختم ميگف معاينه نكرده بود لگنش كوچيك بود بچش وقتي داش ...

فکر کنم راهیه که باید طی کنم 😣

معاینه درد داره ولی لحظه ایه دیگ دستشو ک در میاره خوب میشه

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
تجربش رو نداشتم ولی میگن دردناکه.راست یا دروغش رو نمیدونم

میگن تا مچ دست داخل واژن میشه من ازاینش ترسم گرفته 

تمام وجودمو ترس گرفته . دلم میخواست سزارین باشم

زایمان اولته؟

سرِ جدتون در حد دایی و خاله و عمو برین عید دیدنی 😐پسر عموی دختر خاله ی پسر دایی شوهر عممو نمیخوام ببینم😑 نیادوست عزیز، نیا هموطن نیا 
1189

من معاينه لگني نشدم بچه م سفاليك بود و زايمان طبيعي بودم ولي موقه زايمان فهميدن لگنم كوچيكه و خيلي سخت بود زايمانم و بچه م با وكيوم اومد اينم بگم بچه م دو سه ديقه نفس نداشت

تجربش رو نداشتم ولی میگن دردناکه.راست یا دروغش رو نمیدونم

نه بابا کجاش دردناکه.مثل بقیه معاینه هاست خب

حالا نوبت منه پوستتونو بکنم🤔🤔🤔                          امضا،پیاز😆😆📍🍴🍴😂😂
معاینه درد داره ولی لحظه ایه دیگ دستشو ک در میاره خوب میشه

دقیقا چقد دستشو داخل میکنه؟

1167

من يبار شنيدم از لگن عكس ميگيرن دقيق تره دردم نداره درسته؟بنظرم بهتر از اينه ك يكي دستشو بكنه اون تو🙄

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندقي مامان با اينكه بدون دعوت داري مياي ولي عاشقتم
من معاينه لگني نشدم بچه م سفاليك بود و زايمان طبيعي بودم ولي موقه زايمان فهميدن لگنم كوچيكه و خيلي س ...

من از این وکیوم خیلی ترس دارم . پس میرم واسه معاینه لگن 

اره عزیزم 

من دکترم گفت نامه اومده اونایی که زایمان اولشونه و ۵۰ .۵۰ باشن...یعنی بستگی به شرایطشون هم میتونن طبیعی بیارن هم‌میتونن سزارین بیارن خودشون میتونن زایمانشونو انتخاب کنن☺

سرِ جدتون در حد دایی و خاله و عمو برین عید دیدنی 😐پسر عموی دختر خاله ی پسر دایی شوهر عممو نمیخوام ببینم😑 نیادوست عزیز، نیا هموطن نیا 
1182