1177
648
عنوان

معاینه لگن تو ماه اخر بارداری چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 122 پست
من زایمانم طبیعی بود.نکردن😂😂فقط بعد برش زایمان دست میکنن جفت رو بکشن بیرون.اونم چون خسته بودم خودم ...

عزیزم باید با دست سایز دهانه رحمو بگیرن ک موقع خروج بچه بفهمن من بهترین زایشگاه بودم کار همه ماماها بود 

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
بقران سکته میکنم،تا مچ؟مگه کیسه فریزره که دستش بره داخل،عمرا نمیره 

شما حالا ۳هفتت مونده من چی بگم منتظر درد ها هستم😭

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

عزیزم باید با دست سایز دهانه رحمو بگیرن ک موقع خروج بچه بفهمن من بهترین زایشگاه بودم کار همه ماماها ...

برا من دکتر فوق تخصص تو مطبش انجام داد.اصلا دردناک نبود 

حالا نوبت منه پوستتونو بکنم🤔🤔🤔                          امضا،پیاز😆😆📍🍴🍴😂😂
1156
یا خدا انگشت میکنن.دست دیگه چیه😂😂

چیکار کنم خب 😅 تحت تاثیر حرفای بقیه قرار گرفتم فکر کن تا مچ دستشو بکنه داخل بعد دست دکتره هم چاق باشه😂😂

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
موقع زایمان تا مچ؟یا خدا من سزارین شم غلط کردم

عزیزم اونجا به اندازه یک نوزاد داره باز میشه مچ ک چیزی نیس از سر نوزادم خیلی کوچیکتره

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
چیکار کنم خب 😅 تحت تاثیر حرفای بقیه قرار گرفتم فکر کن تا مچ دستشو بکنه داخل بعد دست دکتره هم چاق با ...

اخه اونجوری نمیره که 😂😂

حالا نوبت منه پوستتونو بکنم🤔🤔🤔                          امضا،پیاز😆😆📍🍴🍴😂😂

انشالا ک ب سلامتی زایمان کنی این س ماهه ی اخر خیلی سخته تواین چن روز انقد استرس کشیدما حالا دردپاهام هیچی

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم عشق مامان تویکی از معجزه های خدابودی ک دراوج ناامیدی بهم داد بیصبرانه منتظردیدنت هستم
دکترم تو هفته 37معاینه لگن میکنه

من سه شنبه معاینه دارم. فکر کن دست دکترت هم چاق باشه تا مچ بکنه داخل  بعد میگن چرا میرید سمت سزارین بابا بخاطر همین حرفاس دیکه. تازشم موقع زایمان وقتی پرینه رو برش میدن من تصورش هم برام زجر اوره

1194
عزیزم اونجا به اندازه یک نوزاد داره باز میشه مچ ک چیزی نیس از سر نوزادم خیلی کوچیکتره

من زخم های دوران ازدواج هر دفعه تکرار میشن احتمالا اصلا توانایی طبیعی ندارم،همون اول عروسی حامله شدم،ای بدبخت شدن

چیکار کنم خب 😅 تحت تاثیر حرفای بقیه قرار گرفتم فکر کن تا مچ دستشو بکنه داخل بعد دست دکتره هم چاق با ...

نترس ژل میزنن 🤣🤣🤣🤣🤣

تمام وجودمو ترس گرفته . دلم میخواست سزارین باشم

نترس تو طبیعی دردت قبل زایمان میکشی.بعدش راحت بچتو بغل میکنی.هوشیار تری.اما سزارین بیهوشی حالت تهوع درد واینا اصلا اجازه نمیده تا چند روز لذت بچه رو بچشی یکی دیگه فقط بچه رو تر خشک میکنه .

معاینه لگن درد خاصی نداره فقط نگاه میکنه اندازه لگن فاصله رو میبینه دو دقیقه هم بیشتر طول نمیکشه.اگه سوسول نباشی سه سوته😁

1167
انشالا ک ب سلامتی زایمان کنی این س ماهه ی اخر خیلی سخته تواین چن روز انقد استرس کشیدما حالا دردپاهام ...

من از اول بارداری تاالان همش تنها بودم یعنی ینفر نبود برام یه لقمه عذا درست کنه غش نکنم مخصوصا اون اولا که ویار داشتم،  الانم ماه اخرم از درد لگن و استخون نمیتونم جم بخورم 

من سه شنبه معاینه دارم. فکر کن دست دکترت هم چاق باشه تا مچ بکنه داخل  بعد میگن چرا میرید سمت سز ...

عزیزم موقع برش پرینه بی حسی اصلا نمیفهمی من بهت قول میدم معاینه واس انازه گیری دوتا انگشته✌✌✌✌اینجوری و تامام

با دو انگشت انجام میدم.مچ چیه😂😂😂من خودم خیلی کولی بازی درآورم. ولی اصلا درد نداره.خودت شل بگیر&nb ...

زیاد جیغ کشیدی؟ 😃

1190