1147
648

جشن ویارانه داریم؟ یچیزایی شنیدم ولی نمیدونم چطوریه....چه چیرایی درست میکنند؟از طرف خانواده زن هست یا مرد؟ کادوهم میدن؟

اگر کسی میدونه کامل توضیح بده

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

تو این گرونی این چیزا باید برکنار بشه

شما هنو تو فکرشی برپا کنی؟

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم!!!تو اومدی و با اومدنت دوباره زندگی کردن رو آموختم... وقتی بر دلم وارد شدی، سختی و تنگی رو از قلبم بیرون کردی.با تو بودن نهایت خوشبختیست...منتظرتیم مسافر کوچولوی مامان و بابا😍

بسم ا.. تاحالا نشیندم 

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
1194
تازگیا جشن خداحافظی از مداد سلام خودکار جشن دمر شدن بچه هم میگیرت

ملت رد دادن

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم!!!تو اومدی و با اومدنت دوباره زندگی کردن رو آموختم... وقتی بر دلم وارد شدی، سختی و تنگی رو از قلبم بیرون کردی.با تو بودن نهایت خوشبختیست...منتظرتیم مسافر کوچولوی مامان و بابا😍
نمیدونم چیه دقیقا...ولی بدم نمیاد اگر آسان  و کم خرج باشه بگیرم..یا لااقل درموردش بدونم

مطمئن باش اسون وکمخرج نیس خصوصا تواین وضعیت و فکرکنم باید طرف خانوم بگیره

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم..  کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده   

من کارم طراحی تم تولد و کلا چیرهای گرافیکی بعد پارسال یک خانمی که تازه باردارشده بود ازم تم ویارانه خواست و جالب بود اهل مشهد بودن 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
1167
خدایا نکنه جشن بستن بندای کتونی توسط خود بچه هم بیاد  خخخخخخ

یاد چیزای خنده دار افتادم جشن اولین پی پی بچه یا جشن اولین اروغ بچه  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم..  کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده   
 یاد چیزای خنده دار افتادم جشن اولین پی پی بچه یا جشن اولین اروغ بچه    

بگم چی والا اینم همین قصیه بهنوش بختیاره که میگه  چه بهتر ک مرغ گرون شده نمیخوریم  اونوقت عکساش بامرغا دل مردم بیچاره رو آب میندازه

آناهیتا به معنای الهه آب 😊😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
1183