1147
44
عنوان

خانمای راننده یه لحظه بیاین😁

133 بازدید | 17 پست

وقتی قبول شدین گواهینامتون چندروز بعد اومد؟؟من هفته پیش قبول شدم ولی نگفتن کی میاد😕

عشق یعنی نگاه تلخش اسمت تو صدای سردش          یعنی وقتی من بیدارم تو خوابه خواب تو بغل گرمش    یعنی دیگه هیچکس نباشه بخواد آرومت کنه                یعنی حتی خود خداهم بخواد نابودت کنه

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
خوشبحالت من فردا بار دوم باید امتحان بدم دعاکنید قبول بشم

ایشالا❤

منم بار دوم قبول شدم

عشق یعنی نگاه تلخش اسمت تو صدای سردش          یعنی وقتی من بیدارم تو خوابه خواب تو بغل گرمش    یعنی دیگه هیچکس نباشه بخواد آرومت کنه                یعنی حتی خود خداهم بخواد نابودت کنه
8
الان تحریمیم تا سه ماه بعد دستت میرسه نداریم کارتشو صادر کنن برات

ای بابا😕

ای بابا😕

از من سه ماه بعد اومد تازه تا وقتیم نیاد نباید بشینی والا پونصد تومن گرفتن از ما کلاس رفتیم اخرشم گفتن تحریمیم گواهی نامه ندارین فعلا

گر نگه دار من ان است که من میدانم.... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  

برای من پونزده روزه اومد

یکی دوسال پیش

برای خواهرم یه ماه چهل و پنج روز طول کشید تا بیاد 

همین هفته پیش رسید دستش

منم رژیممو شروع کردم وزن شروع۶۱،وزن فعلی ۵۸،هدف اول ۵۵،هدف نهایی ۵۰،اگه قدم میخواین بدونین۱۵۷
584
از من سه ماه بعد اومد تازه تا وقتیم نیاد نباید بشینی والا پونصد تومن گرفتن از ما کلاس رفتیم اخرشم گف ...

پسرعمم پارسال گرفت یه هفته ای اومد براش

شانس منه😕

مرسی عزیزم که جواب دادی