2737
2739

عزیزم ول کن 

با همنا برید سر زندگی

کم و کسری را هم بعدا بخرید 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما نصف نصف خریدم

تو بله برون هم کسی نگفت چند تخته

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
شوهر تو فهمیده بود همه که مثل شوهر شما نیستن

خب وقتی برن سر خونه و زندگیشون و ببینن فلان چیز کمه یا ندارن مجبور میشن برن بخرن. تا اخر عمر که نمیگن وظیفه عروسه این چیزارو برا جهیزیه بیاره ، پس من نمیخرم

2738
متاسفانه شوهر من ایننجوریه

ایشالا شوهرت سر عقل میاد و میفهمه این چیزا ارزش حتی یه روز ناراحتی توی زندگی رو نداره. انقدر فرشا و مبلا و ... میاد ومیره تو زندگی که دیگه نه شما و نه شوهرت یادتون نمیاد جهیزیه چه شکلی بوده و کی چی خریده

ما رسممونه فرش مثلا اگه دوتا میخایم یکی پسر یکی دختر

مثلا ۴تا دوتا پسر دوتا دختر

البته ما سرویس چوبی کامل با داماده

و کولر و تلویزیون

ک ما تلویزیون رو میخریم

و خوشبختانه فرش هم خونم دوتا میخوره ولی چون سرامیک و سنگه یکی میندازیم ک گفته میخام سفارشی بگم برام گرد ببافن

خدا حال همه رو خوب کنه..
الان من نه رون میشه به بابام بگم نه به همسرم 

من باشم به بابام نمیدم و نمیخرم. قید هم کردی ک با همسرت دیگه کم و کسری با اونه. هر کی هم ببینه متوجه میشه که با اون بوده. حوصله داری، به رو خودت نیار اگه روت نمیشه به همسرت بگی. بعدا میخری

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2706