2726

ما فرش رو جز کالاهایی که داماد باید خریداری کنه نوشتیم ولی متاسفانه همونم وقت بزرگ‌ترا حواسشون نبود که قید کنن چند تخته ، و الان همسر من دو تا فرش نه متری ‌و یه دونه چهار متری گرفته ، ولی باز هم فرش لازم داریم ، برای اتاق خواب و پا‌دری و اینا ، منم نمی‌دونم باید از بابام بخوام که خریداری کنه یا همسرم ؟

والله ما رسممون یک فرشه ولی خود دختر هم میاره 

ولی اگه کلا تهیه فرش با اقای داماد بوده دیگه تعداد مهم نیست هر چی که نیازه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

البته همسرم دو تا پادری هم گرفته ، ولی باز یه اتاق خالی میمونه ‌‌دو تا قالیچه کوچیک هم میخوایم ، منم روم نمیشه به همسرم بگم اینا رو بگیره ، از طرفی هم نمی‌دونم واقعا اون باید بگیره یا بابام ؟ ایکاش از همون اول تو بله برون قید میکردن دقیقا چند تخته 

وای چقدر بده که این چیزارو قید میکنین. من خیلی از این موضوع ناراحت میشم. خب اگر رسم ندارین که عروس فرش بخره شما اصلا نخر ، شوهرتم که ببینه خونش نیاز به فرش داره مجبور میشه بره بخره. 

ما رسم داریم فقط برای تو سالن پذیرایی عروس فرش بخره، حالا اگر سالن بزرگ باشه 2 یا 3 یا ... فرش میخره و اگر کوچیک باشه یه دونه. منم فرش سالن رو خریدم و شوهرم دید اتاقا هم نیاز به فرش داره رفت براشون فرش خرید. نه من و خانوادم چیزی گفتیم و نه جایی نوشتیم که همچین کاری باید بکنه

2706