2726
عنوان

خانوما روز مادر چي قراره كادو بخرين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 64 پست

بچها من یه بارادکلن نوخریده بودم زدم رفتم خونه ی مادرشوهرم گفت چه بوی خوبی داره رفتم یکی ازاون خرید براش پنج شنبه برگشته میگه ادکلنی که زهراخریده برام بوی صابون میده 😑بخداتااون لحظه میخواستم براش کادوبخرم ولی بعدگفتن اون حرف واقعا ناراحت شدم گفتم چیزی بخرم رو اونم ایرادمیذاره 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظرتون چيه شام از بيرون بگيرم باهمسرم با 

يا يه كارت هديه يا پول نقد يا گل؟

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
مامانم  بندانداز برقی وتونیک مامانجونم  تونیک و روسری و ساق دست

مامان جون منظورت مامان بزرگته ؟

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2728
مامان جون منظورت مامان بزرگته ؟

اره😊

اولین سالیه ک حقوق دارم خودم 

هرچند خیلی مبلغش کم بود

اما درحد توووانم خرید کردم براشون

چون مامانبزرگم خیلی مهربونه برای هر مناسبتی ب من هدیه و پول میدن

يَا غِيَاثَ مَنْ لَا غِيَاثَ لَهُ🌻
اره😊 اولین سالیه ک حقوق دارم خودم  هرچند خیلی مبلغش کم بود اما درحد توووانم خرید کردم بر ...

اخی مهربونم❤️❤️

من مامانم رابطه زیاد صمیمی و خوبی نداریم براش هیچ وقت کادو نگرفتم  😐

مامان منم هميشه توقع طلا داره😶 منم هيچوقت پول طلا خريدن نداشتم

موندم چيكار كنيم

شايد شام بخرم همراه يه دسته گل يا همراه٥٠پول

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
ولی چند وقت پیش براش موبایل خریدم ولی مناسبتی نمیخرم هیچ وقت 

خوشبحالت 

2706