1147
648

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

کاش پول بود و بهترین چیزارو ولی خوب نیس شاید گلی چیزی

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
1156

سه کاره گوشکوب برقی و خرد کن و همزن

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1189
من روتختی با یه پتو ژله ای مامانم کفش طبی مادر شوهرم

چیزایی که برای مامانت میگیری گرونتر میشه یا برای مادرشوهرت

دنیا هیچ بهانه ای دستم نداده بود تا دوستش داشته باشم اما تو اینکار را کردی فدای قلب پاکت🌹�❤💋💋💋💋💋
1184

خریدم. لباس حریرمجلسی. 

و باز هم شوهرم انقدر گرفتاره که میدونم هیچی برام نمیخره، مثل ولنتاین. نمیدونم چرا امسال که من حساس شدم و دلم کادو میخواد اون انقدر گرفتار شده که نه یادش میفته و نه وقتش رو داره که بره چیزی بخره

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1178