1714

من واقعا موندم خيلي سختهههههههه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

کارت هدیه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

کاش پول بود و بهترین چیزارو ولی خوب نیس شاید گلی چیزی

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
1713

لطفا اوناییکه میگن پول مقدارشم بگن

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊😊باردار نیستم....  (28)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَهُ
1665

طلاااااا 😁الکی مثلا من خیلی پولدارم بذارین تو رویاهام خوش باشم 🤦🏻‍♀️😂

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
من روتختی با یه پتو ژله ای مامانم کفش طبی مادر شوهرم

چیزایی که برای مامانت میگیری گرونتر میشه یا برای مادرشوهرت

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
1436

خریدم. لباس حریرمجلسی. 

و باز هم شوهرم انقدر گرفتاره که میدونم هیچی برام نمیخره، مثل ولنتاین. نمیدونم چرا امسال که من حساس شدم و دلم کادو میخواد اون انقدر گرفتار شده که نه یادش میفته و نه وقتش رو داره که بره چیزی بخره

1651