2410
2553
عنوان

بیاید بگید چی بپوشم؟؟؟؟؟ 😱

904 بازدید | 98 پست

عصری قرار دارم، اولین باره میخوام از نزدیک ببینمش بیاین بگین چی بپوشم؟ تیپ اسپرت خوبه؟ شال یا روسری؟ کفش اسپرت یا پاشنه دار؟ آرایشم چطور باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بستگی به سنت داره و اینکه همیشه چطور تیپ میزنی

من خودم۹۹درصد مواقع اسپرت تیپ میزنم مگه مهمونی خاصی باشه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

سعی کن زیاد جنگلی پینگلی  نری راستش مردا از دخترای شلوغ روگا لا رنگ خودشون نمیاد مگر برای مثلن چند روز برای یه عمر نه کفش پاشنه ایی نپوش کفش تخت بپوش آرایشم زیاد نباشه ملایم و ملیح 

2706