2737
2739
عنوان

بیاید بگید چی بپوشم؟؟؟؟؟ 😱

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مانتو جلو باز خوبه با کفش اسپرت؟ 

عاره جلو باز با یک شلوار جذب با کفش اسپرت و شال اگه صورتت خوبه جوش و لک نداری کرم پودر و پنکیک نزن ولی اگه داری یکم کرم پودر. بزن با یک رژ ملایم قرمز روش یک رنگ خنثی بکش که ملایم بشه خط چشم نکش اما اگه میخوای ریمل بزن چون خط چشم یکم بیش از حد رسمی و ایناس موهاتم فرق بین اگه پیشونیت بلنده اگه پیشونیت بلند نیست موهای جلوت از دو طرف بباف یک ساعت بنداز فقط زیاد به خودت آویزون نکن با یک ادکلن خوشبو بزن به مچ‌ دست و گردنت تا بوش موندگار باشه 😃😃 زیر مانتو جلو بازت یک چیز زیاد تنگ نپوش همه چیت بیفته بیرون یکم گشاد باشه تا به شلوار تنگت بیاد تامام

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
2728
کافی شاپ قرار گذاشتیم، گل بگیرم بد نمیشه؟ 😁

وای نه گل نگیری

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
خخ الان که با لباس تو خونه ام 😁 عصری قرار داریم

میخوام کلا تصورت کنم

حالا یک عکس بده ببینیمت

بعد از ظهر مدیونی عکس نفرستیا

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
2738
اولین بار رسمی بهتر نیس؟😓😓😓 اسپورت برا دفعات بعدی بهتره بنظرم🤔🤔🤔

منم با نظر شما موافقم...تیپ خانمانه و شیک بسیار شکیل تره واسه اولین دیدار..

اللهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم شما همونی که به یکی ازکابرا سایت علاقه داشتید  به کجا رسیدی  تیپ رسمی وخانوم ...

عصری قراره همو ببینیم 😍 وای اگه نی نی یار بفهمه کاربریمو میبنده 😱 اخه تهدید شدم چیزی نگم

کافی شاپ قرار گذاشتیم، گل بگیرم بد نمیشه؟ 😁

من اولین قرار رسمی عاشقونه ک با همسرم گذاشتم ک اون موقع دوستم بود (اخه قبل از رابطمونو باهم دوست خانوادگی بودیم همیشه اسپرت میپوشیدم اون موقع ) ولی اون روز هم رسمی پوشیدم هم یه شاخه گل بردم هنوز ک هنوزه میگ ک من واقعا ذوق زده شدم چون اصن انتظار نداشتم 

اگر میخری فقط یدونه بخر نه بیشتر 

2706