2733
2734
عنوان

بیاید بگید چی بپوشم؟؟؟؟؟ 😱

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 98 پست

خب کجا میخواین برین اگه رستوران و کافی شاپه تیپت باید رسمی باشه!اگه بیرون و خیابونه اسپرت و کژوال!هرچند که عمرا اگه دقت کنه و یادش بمونه که چی پوشیدی!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

صددرصد اسپورت تمیز اتو کشیده و ساده موهات اتو بزن ارایش ملایم عطر حتتتتمن 

اولین بار رسمی بهتر نیس؟😓😓😓

اسپورت برا دفعات بعدی بهتره بنظرم🤔🤔🤔

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

خانومانه یعنی یه شلوار مشکی نه خیلی تنگ نه گشاد مناسب و یک مانتو بارنگ سنگین مشکی قهوه ای کاربنی و...قرمز و نارنجی وصورتی و... نه یک شال ساده ارایش ملیح یه ادکلن سرد و تلخ     واییییی بیا خودم بگیرمت خیلی تو سلیقم شدی😁😁😁

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔
2728

وای چ حس خوبی😂😂😍😍عزیزم خانومانه بپوش حتما نه مثلا مجلسی ها نه ولی کتونی و مانتو اسپرت هم نه مثل لباسی ک برای مهمونی میپوشی بپوش 

اگر طرفتون ادم خوبیه پیشنهاد میکنم حتما ی شاخه گل هم ببرید می‌دونم ک اقایون باید بیارن ولی شما هم ببرید قشنگع

کفشتو حتما واکس خورده و تمیز باش مانتوتون اتو کشیده موهاتون حتما حتما همون روز برید حموم ک تمیز تمیز باش عطر اصلا فراموش نشه کیف هم ببرید وسایلتونو دستتون نگیرید ارایش هم خیلی ملایم داشته باشید 

کجا قرار گذاشتید؟

بازم چیزی ب ذهنم رسید میگم بهتون

2738
25 سالمه، تیپمم همیشه اسپرته

خیلیم عالی پس همینطوری برو.

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

وای من ذوق کردم برات عزیزم

یه عکس از تیپت بده تو روخدا میخوام تصویر سازی کنم تو ذهنم

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
2706