2726
عنوان

بیاید بگید چی بپوشم؟؟؟؟؟ 😱

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 98 پست

خب کجا میخواین برین اگه رستوران و کافی شاپه تیپت باید رسمی باشه!اگه بیرون و خیابونه اسپرت و کژوال!هرچند که عمرا اگه دقت کنه و یادش بمونه که چی پوشیدی!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صددرصد اسپورت تمیز اتو کشیده و ساده موهات اتو بزن ارایش ملایم عطر حتتتتمن 

اولین بار رسمی بهتر نیس؟😓😓😓

اسپورت برا دفعات بعدی بهتره بنظرم🤔🤔🤔

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

خانومانه یعنی یه شلوار مشکی نه خیلی تنگ نه گشاد مناسب و یک مانتو بارنگ سنگین مشکی قهوه ای کاربنی و...قرمز و نارنجی وصورتی و... نه یک شال ساده ارایش ملیح یه ادکلن سرد و تلخ     واییییی بیا خودم بگیرمت خیلی تو سلیقم شدی😁😁😁

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔
2728

وای چ حس خوبی😂😂😍😍عزیزم خانومانه بپوش حتما نه مثلا مجلسی ها نه ولی کتونی و مانتو اسپرت هم نه مثل لباسی ک برای مهمونی میپوشی بپوش 

اگر طرفتون ادم خوبیه پیشنهاد میکنم حتما ی شاخه گل هم ببرید می‌دونم ک اقایون باید بیارن ولی شما هم ببرید قشنگع

کفشتو حتما واکس خورده و تمیز باش مانتوتون اتو کشیده موهاتون حتما حتما همون روز برید حموم ک تمیز تمیز باش عطر اصلا فراموش نشه کیف هم ببرید وسایلتونو دستتون نگیرید ارایش هم خیلی ملایم داشته باشید 

کجا قرار گذاشتید؟

بازم چیزی ب ذهنم رسید میگم بهتون

25 سالمه، تیپمم همیشه اسپرته

خیلیم عالی پس همینطوری برو.

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

وای من ذوق کردم برات عزیزم

یه عکس از تیپت بده تو روخدا میخوام تصویر سازی کنم تو ذهنم

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
2706