1147
1226
عنوان

بیاید بگید چی بپوشم؟؟؟؟؟ 😱

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 98 پست

وای چ حس خوبی😂😂😍😍عزیزم خانومانه بپوش حتما نه مثلا مجلسی ها نه ولی کتونی و مانتو اسپرت هم نه مثل لباسی ک برای مهمونی میپوشی بپوش 

اگر طرفتون ادم خوبیه پیشنهاد میکنم حتما ی شاخه گل هم ببرید می‌دونم ک اقایون باید بیارن ولی شما هم ببرید قشنگع

کفشتو حتما واکس خورده و تمیز باش مانتوتون اتو کشیده موهاتون حتما حتما همون روز برید حموم ک تمیز تمیز باش عطر اصلا فراموش نشه کیف هم ببرید وسایلتونو دستتون نگیرید ارایش هم خیلی ملایم داشته باشید 

کجا قرار گذاشتید؟

بازم چیزی ب ذهنم رسید میگم بهتون

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

25 سالمه، تیپمم همیشه اسپرته

خیلیم عالی پس همینطوری برو.

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤
1156
1233
مانتو جلو باز خوبه با کفش اسپرت؟ 

عاره جلو باز با یک شلوار جذب با کفش اسپرت و شال اگه صورتت خوبه جوش و لک نداری کرم پودر و پنکیک نزن ولی اگه داری یکم کرم پودر. بزن با یک رژ ملایم قرمز روش یک رنگ خنثی بکش که ملایم بشه خط چشم نکش اما اگه میخوای ریمل بزن چون خط چشم یکم بیش از حد رسمی و ایناس موهاتم فرق بین اگه پیشونیت بلنده اگه پیشونیت بلند نیست موهای جلوت از دو طرف بباف یک ساعت بنداز فقط زیاد به خودت آویزون نکن با یک ادکلن خوشبو بزن به مچ‌ دست و گردنت تا بوش موندگار باشه 😃😃 زیر مانتو جلو بازت یک چیز زیاد تنگ نپوش همه چیت بیفته بیرون یکم گشاد باشه تا به شلوار تنگت بیاد تامام

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
1167
اولین بار رسمی بهتر نیس؟😓😓😓 اسپورت برا دفعات بعدی بهتره بنظرم🤔🤔🤔

منم با نظر شما موافقم...تیپ خانمانه و شیک بسیار شکیل تره واسه اولین دیدار..

اللهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم شما همونی که به یکی ازکابرا سایت علاقه داشتید  به کجا رسیدی  تیپ رسمی وخانوم ...

عصری قراره همو ببینیم 😍 وای اگه نی نی یار بفهمه کاربریمو میبنده 😱 اخه تهدید شدم چیزی نگم

1220