1177
648
عنوان

بیاید بگید چی بپوشم؟؟؟؟؟ 😱

885 بازدید | 98 پست

عصری قرار دارم، اولین باره میخوام از نزدیک ببینمش بیاین بگین چی بپوشم؟ تیپ اسپرت خوبه؟ شال یا روسری؟ کفش اسپرت یا پاشنه دار؟ آرایشم چطور باشه؟ 

تیپ خانومانه بزن

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

یه تیپ خیلی ساده ی ارایش خیلی ساده

انقد ک تو استرس داری اون استرس نداره باور کن!

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

تیپ سنگین متین بارآرایش ملایم

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1156
1189
یعنی چطوری؟ 

کفش پاشنه دار و مانتویی ک اسپرت نباشه با ارایش و اینا 

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

بستگی به سنت داره و اینکه همیشه چطور تیپ میزنی

من خودم۹۹درصد مواقع اسپرت تیپ میزنم مگه مهمونی خاصی باشه

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤

سعی کن زیاد جنگلی پینگلی  نری راستش مردا از دخترای شلوغ روگا لا رنگ خودشون نمیاد مگر برای مثلن چند روز برای یه عمر نه کفش پاشنه ایی نپوش کفش تخت بپوش آرایشم زیاد نباشه ملایم و ملیح 

1184

خب کجا میخواین برین اگه رستوران و کافی شاپه تیپت باید رسمی باشه!اگه بیرون و خیابونه اسپرت و کژوال!هرچند که عمرا اگه دقت کنه و یادش بمونه که چی پوشیدی!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
صددرصد اسپورت تمیز اتو کشیده و ساده موهات اتو بزن ارایش ملایم عطر حتتتتمن 

اولین بار رسمی بهتر نیس؟😓😓😓

اسپورت برا دفعات بعدی بهتره بنظرم🤔🤔🤔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم بابت زیبا ترین هدیه ات .😍😍

خانومانه یعنی یه شلوار مشکی نه خیلی تنگ نه گشاد مناسب و یک مانتو بارنگ سنگین مشکی قهوه ای کاربنی و...قرمز و نارنجی وصورتی و... نه یک شال ساده ارایش ملیح یه ادکلن سرد و تلخ     واییییی بیا خودم بگیرمت خیلی تو سلیقم شدی😁😁😁

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔
1178