1147
648
عنوان

بیاید بگید چی بپوشم؟؟؟؟؟ 😱

883 بازدید | 98 پست

عصری قرار دارم، اولین باره میخوام از نزدیک ببینمش بیاین بگین چی بپوشم؟ تیپ اسپرت خوبه؟ شال یا روسری؟ کفش اسپرت یا پاشنه دار؟ آرایشم چطور باشه؟ 

تیپ خانومانه بزن

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

یه تیپ خیلی ساده ی ارایش خیلی ساده

انقد ک تو استرس داری اون استرس نداره باور کن!

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تیپ سنگین متین بارآرایش ملایم

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1156
1125

ب نظرم اولین دیدار رسمی بهتر باشه 

تیپ خانومانه بزن 

لاک و آرایشم مناسب با لباست انتخاب کن 

خیلی هم آرایش نکن 

ملایم و شیک 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"دوقدم مانده به خندیدن برگ🍃 یک نفس مانده به ذوق گل سرخ🌹 چشم درچشم بهاری دیگر🌺 تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان🦋 یک سبدعاطفه دارم همه ارزانیتان💐 🌸شما
یعنی چطوری؟ 

کفش پاشنه دار و مانتویی ک اسپرت نباشه با ارایش و اینا 

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

بستگی به سنت داره و اینکه همیشه چطور تیپ میزنی

من خودم۹۹درصد مواقع اسپرت تیپ میزنم مگه مهمونی خاصی باشه

عشق یعنی نگاه تلخش اسمت تو صدای سردش          یعنی وقتی من بیدارم تو خوابه خواب تو بغل گرمش    یعنی دیگه هیچکس نباشه بخواد آرومت کنه                یعنی حتی خود خداهم بخواد نابودت کنه

سعی کن زیاد جنگلی پینگلی  نری راستش مردا از دخترای شلوغ روگا لا رنگ خودشون نمیاد مگر برای مثلن چند روز برای یه عمر نه کفش پاشنه ایی نپوش کفش تخت بپوش آرایشم زیاد نباشه ملایم و ملیح 

584

خب کجا میخواین برین اگه رستوران و کافی شاپه تیپت باید رسمی باشه!اگه بیرون و خیابونه اسپرت و کژوال!هرچند که عمرا اگه دقت کنه و یادش بمونه که چی پوشیدی!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
صددرصد اسپورت تمیز اتو کشیده و ساده موهات اتو بزن ارایش ملایم عطر حتتتتمن 

اولین بار رسمی بهتر نیس؟😓😓😓

اسپورت برا دفعات بعدی بهتره بنظرم🤔🤔🤔

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"دوقدم مانده به خندیدن برگ🍃 یک نفس مانده به ذوق گل سرخ🌹 چشم درچشم بهاری دیگر🌺 تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان🦋 یک سبدعاطفه دارم همه ارزانیتان💐 🌸شما

خانومانه یعنی یه شلوار مشکی نه خیلی تنگ نه گشاد مناسب و یک مانتو بارنگ سنگین مشکی قهوه ای کاربنی و...قرمز و نارنجی وصورتی و... نه یک شال ساده ارایش ملیح یه ادکلن سرد و تلخ     واییییی بیا خودم بگیرمت خیلی تو سلیقم شدی😁😁😁

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔
1170