2703
2553

سلام.من دوتا دختر 4ساله و4ماهه دارم.برای خرید عیدشون سختمه که برم بگردم.بهم پیشنهاد کردن برم پاساژایفل.کسی جدیدا اونجا رفته؟ لباس شیک دخترانه داره.قبلا برای دختر بزرگم میرفتم خیابون فلسطین.شنیدم ایفل تنوعش بیشتره.درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
روماک‌رو گفتن لباسای قشنگی‌اورده من‌خودم نرفتم فلسطین بیش از حد گرونه

من قبلااز فلسطین خریدکردم قیمت بالابوداماجنسشم خوب بود.امسال پیام دادم به فروشگاهی که قبلا ازش خریدمیکردیم نمونه جنسشون راببینم گفت کلا تعطیل کردیم به خاطر رکود.

2714
بچه ها فروشگاه اینترنتی مطمین سراغ ندارین که لباس بچه گانه داشته باشه؟

من سراغ دارم تهرانه. یکی دوبار خرید کردم. ولی میدونی بدیش اینه که ممکنه جنس چیزی نباشه که انتظار داری یا سایز. مثلأ من دو دست لباس تو خونه گرفتم توی عکسش بهش میومد گرم باشه ولی وقتی به دستم رسید دیدم نخیه. یا مثلأ یکیش نوشته بود برای 9 ماه. من سفارش دادم بعد که اومد دیدم روش نوشته 6 تا 9 ماه😄😄 یعنی اصن برا 9 ماهه کوچیکه. اینجوری بیشتر واسه وقتی خوبه که بچت نوزاد باشه بخری حالا تا یه زمانی که اندازه بشه. ولی یه حسنم داره که قیمتاش مناسبتر درمیاد

من سراغ دارم تهرانه. یکی دوبار خرید کردم. ولی میدونی بدیش اینه که ممکنه جنس چیزی نباشه که انتظار دار ...

میشه آدرسشرابدی لطفا؟من یکی دوتا لباس تودیجی کالا دیدم.همه موارد جنس وسایز راهم زده .اما تا حالا اینترنتی لباس نخریدم میترسم سایزش درست نباشه.

2706