1147
44

تا به حال کسی رو خودتون با چشمای خودتون دیدینک از یکی از اماما شفا گرفته باشه

منظورم شنیدن نیستا میخوام بدونم ک خودتون شاهدش بودین یا نه؟

اینایی ک میگن تو حرم امام رضا شفا گرفت یا تو‌کربلا نابینا بود بینا شده میخوام بدونم راسته؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هدفم کاهش وزنم تا عید و رفتن ب زیر ۷۰ هست تا عید کاهش وزنمو تو امضام گذاشتم و تو تاپیکمم مینویسم هرکی پایه هست بیاد تاپیکم     شروع  = ۷۶»»»» ۷۳.۵ »»»»»  ۷۲  »»»  ۷۱.۷  »»  ۷۰.۷  »»

دیگه وقتی مستندش رو میسازن واقعا راشته 

زیاد بوده

من عمه شوهرم خادم امام رضا هست زیاد تعریف کرده اینجوری شده

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خردمند به عملخود تکیه میکند . نادان به ارزوهایش .... امام علی (ع)
خودم .. از امام رضا شفا گرفتم .. ❣

چجوری؟

لطفا توضیح بدین؟

چی رو شفا گرفتین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هدفم کاهش وزنم تا عید و رفتن ب زیر ۷۰ هست تا عید کاهش وزنمو تو امضام گذاشتم و تو تاپیکمم مینویسم هرکی پایه هست بیاد تاپیکم     شروع  = ۷۶»»»» ۷۳.۵ »»»»»  ۷۲  »»»  ۷۱.۷  »»  ۷۰.۷  »»

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

892

بچه عمه مامانم

سرطان معده داشت

بردنش امام رضا

باباش میگف امام رضا میخام ک مرض بچم رو من بگیرم اما این بچه خوب شه...

خلاصه ک الان خود پدره فوت کرده بر اثر سرطان معده

اما پسرش الان بچه دومش کلاس اوله

والحمدالله ب طور عجیبی شفا گرفت...

عامو ولش کن  
دیگه وقتی مستندش رو میسازن واقعا راشته  زیاد بوده من عمه شوهرم خادم امام رضا هست زیاد تعریف ک ...

گلم لطفا چند دقیقه وقتتونو بزارین و یکیشو حداقل تعریف کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عموی من گوشش مشکلی داشت ک باید عمل میکرد حتما.از امام حسین شفا گرف😍

چجوری شفا گرفت 😞یعنی شب خوابید صبح دید گوشش خوب شده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه بیماری داشتم .. چندین ماه گریبانگیرم بود رفتم حرم پیش امام گریه کردم و ازش خواستم شفام بده باور ...

خوش ب حالت 

دلت پاکه حتما 

میشه برا منم دعا کنی مشکلی دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1125

کلا شفا بنظر من امکان پذیره. وقتی با تمام وجودت از خدا و کائنات چیزی بخوای حتما بهت می ده. ولی میگن که موقع دعا و بعدش شک به دلت راه ندی که اگه نشه چیو ... 

باید مطمئن باشی که خدا بهت می ده. یعنی احساست باید خوب باشه. بعدشم نگی که نه خدا شفا نمیده

زندگی یک فهم است، فکر زنجیر کنی یا پرواز، درهمان خواهی ماند
بچه عمه مامانم سرطان معده داشت بردنش امام رضا باباش میگف امام رضا میخام ک مرض بچم رو من بگیرم اما ...

وای وای خدای من مو ب تنم سیخ شد

بترها شنیدم حتی حدیث هست ک موقع دعا کردن مواظب گفنترتون باشین 

مثل حضرت یوسف ک دعا کرد خدایا من را شر زلیخا نجات بده اگر لازمه بنداز زندان و از اینجا نجات بده  😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکیش اینکه طرف مسیحی بوده بچه اش تومور داشته 

دکترا ازش قطع امید کردن 

ایناهم که تعریف امام رضا شنیده بودن بلند میشن میان میرن مشهد

از قضا صبحا گلای توی گلدون ضریح رو عوض میکردن اینا هم صبح زود رفته بودن زیارت 

توی مردنه بودن گلدونه از دست یکی از خادما در میره تالاپی می افته رو سر بچه از هوش میره 

سه روز میره تو کما 

هر اتفاقی خیره 

از خوشناسی اون ضربه ای که وارد به سر بچه شده بوده باعث شده بوده توموره جابه جا بشه . 

راحت عملش میکنن بچه زنده میمونه .

چند مدل دیگه هم بودن که نابینا بودن بینا شدن محصوصا بچه ها

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خردمند به عملخود تکیه میکند . نادان به ارزوهایش .... امام علی (ع)
چجوری شفا گرفت 😞یعنی شب خوابید صبح دید گوشش خوب شده؟

از وقتی از کربلا برگشت گوشش کم کم خوب شد.الان گوشش سالمه سالمه .من اطرافم زیاد دیدم ازین موردا با چشم خودم.اماما و معصومین پیش خدا خیلی عزیزن 😊😊😊

خداونــدا.... تنها نگذار دلی را کھ جز تو پناھ ـی ندارد!!! 
1114
کلا شفا بنظر من امکان پذیره. وقتی با تمام وجودت از خدا و کائنات چیزی بخوای حتما بهت می ده. ولی میگن ...

قربون خدا برم من 

وقتی باهاش حرف میزنم تموم انرژی منفی هام میریزه 

اصلا بعدش میگم ب درک اگه صلاح دونست میده اگرم نه ک نمیده بیخیال میشم

ولی بعدش از عاقبت اینکه اگه نشه چی میشه میترسم 

فمر میکنم باید همش در حال دعا کردن باشم تا اسنرس لعنتیم بریزه 

دعا کردن با خدا خیلی ترومم میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خالم سرطان معده داشت، دو سال تمام با سرم زنده بود

میبرنش یه امام زاده ای 

اونجا یه خانم سیدی بود که یه پارچه سبزو بست به گردن خالم دو تا هم گره زد

گفت تا سه روز اگه این گره باز شد شفا میگیری اگه نه که برو ازینجا

خالم میگه من اعتقاد نداشتم، میگه روز سوم نزدیکای صبح دیدم اون گره شل شد، میگه بازم اهمیت ندادم

گرفت خابید، هیچکس نباید نزدیکش میشد

خلاصه میگه صبح پاشدم دیدم گره کلا بازه، میگه جیغ کشیدم که اون خانم سیده آرامش کرد

الان 25 سال میگذره که خالم خوبه

یکیش اینکه طرف مسیحی بوده بچه اش تومور داشته  دکترا ازش قطع امید کردن  ایناهم که تعریف ا ...

وای خدایا  😍😍😍

قربونت برم ب ما هم نظری کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خالم سرطان معده داشت، دو سال تمام با سرم زنده بود میبرنش یه امام زاده ای  اونجا یه خانم سیدی ...

وای واقعا؟

دکترا هم گفتن شفا پیدا کرده؟

ممنونم ازت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربون خدا برم من  وقتی باهاش حرف میزنم تموم انرژی منفی هام میریزه  اصلا بعدش میگم ب درک ...

ببین عزیزم. من پدرم مریضه. قبلا خیلی ناامید میشدم. ولی الان نه. ببین ویتی می خوای آروم شی شمع روشن کن ببین چقدر حالت خوب میشه. شبیه ستاره شش سو بچین. بعد روشن کن و دعاکن. بزار شمع تا آخر آب شه. بشین وسط شمع ها و دعا کن. شمع خیلی خوبه. چهار عنصر جهان رو باهم داره. دعاتو به خدا و کائنات می رسونه. مطمئن باش

زندگی یک فهم است، فکر زنجیر کنی یا پرواز، درهمان خواهی ماند
1170