2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا یه نظر مشترک پیدا نمیشه بین همه. خخخ الان من بین چند راهی گذاشتین.کجا برم خو و!؟ آدرسم یکم دقیق تر بنویسید لطفا. ممنونم از همتون دوستای مهربون

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 
چرا یه نظر مشترک پیدا نمیشه بین همه. خخخ الان من بین چند راهی گذاشتین.کجا برم خو و!؟ آدرسم یکم دقیق ...

تازه مطهری ۶ هم هست

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خیابون دانشگاه خیلی زیاد داره کیف و کفش برج آلتونم تو همون خیابون داره کیف و کفش فک کنم الآنم تخفیف ...

عزیز میشه آدرس خیابون دانشگاه و بدی!؟ از کجا باید برم!؟ آلتون ازش خیلی فاصله داره!؟ 

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم.