2703
2553
عنوان

نمیتونم فقط به یه نفر فک کنم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 136 پست
یکی از دوستان یه امضای جالب داشت میگفت چطوری میتونین بگین عاشقین وقتی شاید اگر یه جای دیگه بودین با ...

دقیقا منظورم همینه

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خودتو اصلاح کن

وقتی به یه نفر متعهد باشی و به اون عشق بدی. و از اون عشق بگیری این مشکلو نداری دیگه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزمیعنی اکه کیس مناسبتم باشه باز نمیتونی پایبند باشی؟ عدم تعهد داری؟ بحث مجرد و متاهل نیست  ...

به این فک میکنم ک از اون بهتر هن هس، بعد باز.... 

اين صحبت شما استارتي يه نوع گرايش ج ن س ي هست يني شخص دوست داره با بيش از يه نفر باشه و هردو رو هم د ...

جدی؟ ینی اختلاله؟ 

به این فک میکنم ک از اون بهتر هن هس، بعد باز.... 

😕چه عجیب.این رفتارنرمال نیست عزیزم ازروانشناس کمک بگیر

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2706