2703
2553
عنوان

نمیتونم فقط به یه نفر فک کنم 😭

2353 بازدید | 136 پست

بچه ها من نمیتونم فقط با یه نفر باشم، ینی خیلی از آدما نظرمو جلب میکنن، نمیدونم اسمش هرزگی چشمه یا چی، ولی اینجوریم، نمیدونم چیکار کنم؟ 

شما هم مجردی مث من بودید یا چی؟ 😭

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

با هیشکی نباش راحت کن خودتو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومای عزیز انواع گلسر ریسه مو نیم ست و بدلیجات رنگ ثابت 

شروع قیمت ها از ۵ تا نهایتا۱۵

لینک کانال 

https://t.me/joinchat/EP8P4FgT2q-9TcKQPeVV5g

قبول انواع سفارش گلسر،ریسه مو،بدلیجات رنگ ثابت، آویزساعت،گیره روسری،نیم ست،بندعینک،وست دختر پسر لینک کانال     https://t.me/joinchat/EP8P4FgT2q8GitzfyUYerg
2720

یاچی  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2714

یکیم مشکل منو حل کنه چرا من به هیچکی حسی ندارم  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

نه من نمیتونستم ب چند نفر فک کنم حتی وقتی با همسرم دوستان شدم نمیتونستم دیگ زیاد با دوستای دختر خودمم ارتباط برقرار کنم دیگ حوصلشونو نداشتم البته می‌دونم ک این اخلاق خوبی نیس ولی اینجوری شده بودم همه هم ازم دلخور بودن

مجردی فعلا بزار با یکیشون زیر یه سقف بری از همشون زده میشی 🤣😂🤣😂

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706