2410
2553

سلام خانمها بخاطر تنگی زاویه دید باید هر دو چشمم لیزر کنم بنظرتون دکتر محسن فروردین بهتره یا صلوتی؟ممنون میشم راهنماییم کنید

صد درصد رامين صلوتي 

تكنيك فمتو اسمايل كه جديدترين تكنولوژي ليزر هست رو تو شيراز ايشون اوردن .منم رفتم يه عالمه عكس و معاينه هم دادم ولي بهم گفت عمل نميكنم چشمت يكم ريسك داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ليزيك و موارد ديگه ميتوني تو نت سرچ كني

رفتم کلینیک دکتر صلوتی عکس چشمام بردن به یک چشم پزشک که ائنجا بود نشان دادن نوبت بهم داد با یک دکتر بنام زمانی البته منشی اش گفت خودش لیزر میکنه میخواستم بدونم روند معاینه اش چجوره یعنی خود دکتر صلوتی هم معاینه میکنه یا همون نظر زیر دستاش براش اکی هست؟ بعد لیزر اینا دکتر صلوتی داخل کلینیک خودش انجام میده یا باید بریم جای دیگه؟

2714
مرسی عزیزم از معاینه دکتر زمانی تا صلوتی بازم باید نوبت بگیریم یا زود میشه؟

سلام.نه عزیزم زود میشه.منم دوسه روز پیش رفتم بعداز دکتر زمانی خود دکتر صلوتی معاینم کرد.به من عمل اسمایل پیشنهاد داد ولی شانس من گفتن بیمارستان اردیبهشت که عمل انجام میشه موادشون تمام شده وباید صبر کنم تا از آلمان وامریکا موادش برسه ایران وهزینه اش هم گرونتر میشه با مواد جدید.یعنی تا هفته قبل هزینه عمل اسمایل ۶۲۰۰بودولی هفته دیگه میشه حدود۸تومن.

سلام عزیزم ،شما چشمتون لیزر کردید؟ممنون میشم جواب بدید

خدایا خواهش میکنم ازت یه معجزه کن ،میشه لطفا واسه مشکلم صلوات بفرستید.اللهم صلی علی محمدوال محمد وعج الفرجهم

@sarinap24703    

خدایا خواهش میکنم ازت یه معجزه کن ،میشه لطفا واسه مشکلم صلوات بفرستید.اللهم صلی علی محمدوال محمد وعج الفرجهم
2706