سلام منم ١٠وقت پريودمه الانم به شدت كمر درد دارم فقط منتظرم اين ٦روز بگذره ببينم هستم يا نه ٤ساله منتظرم واسم دعا كنيد تروخدا

خدا جونم ممنونم بابت هديه قشنگت ،مواظب كنجد كوچولوم باش🙏🏻❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام به دوستای گلم من این تاپیک رو تازه یافتم برای همتون آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم

ان شاءالله خدا به حق فاطمه الزهرا که چند روز دیگه میلادشم هست به اقدامی ها یه نینی سالم و خوشکل اعطا کنه

و اون خانوم هایی هم که باردارن بسلامتی زایمان کنن الهی امین🤲

عزیزای دلم من ازتون راهنمایی میخوام خواهش مندم کمکم کنید🙏

من اقدامی ام و نزدیک به ۵ ساله خونه دارم تقریبا یک سال جلو گیری داشتم بعد اقدام رو شروع کردیم بعد از چند وقت که نگرفت رفتیم دکتر که متوجه شدیم من کم کاری تروئید دارم و همسرمم اسپرم هاش تعدادشون و حرکتشون کمه ضعیف هم هست

دارو مصرف میکنیم

من به تازگی ۲۰ ساله شدم و همسرمم ۲۵ سالشه

این ماه ۱۰ روز بعد از اینکه پاک شدم دوباره علایم پری اومد سراغم دل درد و کمر درد شدید سینه درد و حال روحی خراب

و همچنان این حالاتم ادامه داره با اینکه چند روزی گذشته و من قراره ۹ روز دیگه پری شم با این تفاوت که یکمی از علایمم تغییر کرده

سینه هام مغذش درد میکنه و متورم شده

گاها زیر دلم درد میکنه

کمردردم همیشه هست 

حال حوصله ندارم 

غذا میخورم بعدش ترش میکنم

یه کوچولو خابالو شدم

و تند تند گرسنه میشم

با ارض معذرت🙏 معدمم سنگین شده یا نفخ میکنم یا دوست دارم باد گلو بزنم که امکان پذیر نیست و خیلی سخت زده میشه.

لطفا راهنماییم کنید خودم که حدس میزنم بخاطر تخمک هام هست چون دکرم تایید کرد که تخمک گزاریم عالیه.

ولی ته ته دلم امید دارم که نینی باشه

نظرتون رو لطفا بگید

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
منم مث توام این ماه کلومیفن خوردم دوتام hmgزدم ۱۳وقته پریودیمه الانم زیردلم و لوله فالوپ راستم دردمی ...

خدا کنه باردار باشیم

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
انشالله یه نینی تو راهی داشته باشی گلم 

ممنون عزیزم یعنی امکانش هست باردار باشم؟

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

بچه ها من بیشتر علائم گوارشی دارم احساس سنگینی و سوزش سر معده انگار هرچی میخورم میمونه سر دلم و حالتای خفیف تهوع و پرآب شدن دهنم . من سر بچه اولم هم درست چن روز بعد لقاح این حسارو داشتم ولی باورم نمیشد به این زودی علائم بده ولی واقعا باردار بودم 

خدایا منو برای بار دوم لایق مادر شدن بکن🙏🙏
درسته اما چشم انتظارم و هرلحظه به فکرشم و دوس دارم ببینم مامان شدم یا نه مردم اینقد کل تاپیکا و تباد ...

سلام منم الان ۵ روز دیگه به پریم مونده فقط خاص ترین علائمم حساس شدن و درد سینم از روز تخمک گذاری تا الان هس بعضی موقع ها هم سر درد میگرم .نمیدونم چ خبره

خدا اگر زحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دری دیگری امید به خدای مهربان
خیلی از علاعمو داری گلم اخه،خداکنه انشاالله که باشی.

مرسی گلم خدا از زبونت بشنوه

بخدا دلم واسه یه نینی خیلی تنگ شده

خونمون سوت کوره

سلام بچه من امروز ۳۵روز از لکه بینی دفعه‌ی قبلم گذشته حالم خوب نیست همش خوابم میاد کسلم ترشحم دارم خیلی زود به زود باید برم دستشویی سینه سمت راستمم کمی درد میکنه نفخ دارم سمت راست لگنم وقتی دراز می کشم میخوام بلند شدم خیلی درد میگیره ممکنه باردار باشم زیر دلمم خیلی درد میکنه انگار قراره پریود بشم همش حس پریدید دارم الان ۷ روزه ولی نمیاد میترسم قرص بخورم ولی باردار باشم

میشه واسه بچه دار شدنم 5 صلوات بفرستی اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706