2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با سلامتی برای ما هم دعا کن تا عید مامان شیم

انشالله به زودي دامن همه منتظرا سبز بشه متوسل شو به امام حسن مجتبي به نيتشون حتي شده تو خونه يه شمع روشن كن و ازشون بخواه دامنت سبز بشه و مادر بشي دست خالي ردتون نميكنه مطمئن باش

وااای خدااززبونت بشنوه عزیزم 😍😍😍😍😍 یکی دیگم اینکه پریودام بین28روزتا30روز هس 14پریودم تخمک گذا ...

معمولا میگن حالت های پریود نشانه بارداریه من خودم باشگاه میرفتم یکی از دوستام اومد بهم گفت وای خاک بر سرم دارم پریود میشم وسیلم نیاوردم بعد پس فرداش اومد باشگاه گفت بارداره

زیر نظر دکتر اقدام کردی؟

زیرنظر دکتربودم گلم یدوره کلومیفن ویدوره لتروزول با آمپول دادنتیجه نگرفتم آزمایش واسه شوهرم نوشت متوجه شدیم واریکوسل داره آبان ماه عمل کرد دارومصرف می‌کنه خودم سری اخرکه رفتم دکترگفت 3ماه بعدعمل شوهرت حامله نشدی بروعکس رنگی بگیرببینم لوله هات بازه یانه.منم نرفتم آزمایش شوهرم بعدعملش بهترشده گفت تانوروز اقدام کنیم اگه حامله نشدی میریم عکس رنگی بگیری

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
چرا بي بي نميذاري من ٣روز مونده به پري هاله انداخت

آخه از بس بی بی منفی دیدم نمیخام تو ذوقم بخوره چون عرق رازیانه و عسل خوردم گفتم اگه پریود نشدم یک هفته صبرمیکنم بعد بی بی میزارم واسم دعاکن گلم😘😘🌹

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
معمولا میگن حالت های پریود نشانه بارداریه من خودم باشگاه میرفتم یکی از دوستام اومد بهم گفت وای خاک ب ...

آخه بعداینکه اون دلدردشدید پریود روگرفتم لک ندیدم ازهرکی میپرسم میگه تخمک آزاد شده نمی‌دونم چیکارکنم😞😟

انشالله اين ماه دلت شادميشه و مياي خبر بارداريتو ميدي 

انشاءالله عزیزدلم 😍😍😘💐😍😘😘

چرا آز خون نمیدی؟ اون که زودتر از بیبی نشون میده

چون عرق رازیانه خوردم گلم منتظرم ببینم پریودمیشم یا نه بعدش برم آز بدم

2706