2703
2553
حال الان شما بخاطر مصرف امپول داروهست نشونه بارداري به اين زودي خودشو نشون نميده امامن كمرو پام خيلي ...

فکر نمیکردم داروها باعث این حالتها بشن مرسی که گفتین لااقل آدم خیلی دل نمیبنده که اگه نشد ضدحال نخوره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نمیکردم داروها باعث این حالتها بشن مرسی که گفتین لااقل آدم خیلی دل نمیبنده که اگه نشد ضدحال نخور ...

منم ماه اول اقدام امپول زدم همش نشونه ها بارداري داشتم فكر ميكردم ديگه صددرصد باردارم اما پري شدم دكتر گفت اونا عوارض امپول بوده دپرس شدم 

2456
عزیزم‌بهش فک نکن انشالله باردار میشی شما چندروز رابطت تازه گذشته علایم بارداری انقد زود ک معلوم نمیش ...

درسته اما چشم انتظارم و هرلحظه به فکرشم و دوس دارم ببینم مامان شدم یا نه مردم اینقد کل تاپیکا و تبادل نظرا و گوگلو سرچ کردم تا نشونه ی مشابهی پبدا کنم

منم ماه اول اقدام امپول زدم همش نشونه ها بارداري داشتم فكر ميكردم ديگه صددرصد باردارم اما پري شدم دك ...

چه بد پس چرا این دکترا به ادم امیدواری میدن آخه ؟ حالا الان نینی داری یا نه؟

خخخخ شوهرمم میگه تلقینه مطمن باش نیستی

حالا اونم از اونور بوم افتاده خخخخ

ان شاالله که بارداری ولی از الان دنبال علامت نباش زوده

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2714
حال الان شما بخاطر مصرف امپول داروهست نشونه بارداري به اين زودي خودشو نشون نميده امامن كمرو پام خيلي ...

سلام منم2روز مونده تاپریودم کمردرد دارم وهرازگاهی پاهام دردمیگیره ترشح رقیق مثل کرم دارم فقط اینکه نوک سینه هام ماه‌های قبل یک هفته مونده به پریودم دردناک وحساس میشدن ولی الان هیچی دردنداره چنددرصد احتمال داره که حامله باشم؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
چه بد پس چرا این دکترا به ادم امیدواری میدن آخه ؟ حالا الان نینی داری یا نه؟

اره من دوماه بعدش يعني سوم ماه اقدامم كه كلا نااميد شده بودم و گفتم بيخيال تا يسال وقت دارم رفتم باشگاه ثبت نام كردم و كلا از فكرش دراومدم متوجه شدم باردارم

حالا اونم از اونور بوم افتاده خخخخ ان شاالله که بارداری ولی از الان دنبال علامت نباش زوده

خدا کنه .... با خودم میگم چرا اینقد روزا دیر میگذره حالا کو تا 10-12 روز دیگه ک من یه آزی چیزی بدم طفلک مامانای حامله چجوری اون 9 ماهو صبر میکنن تا بگذره؟

بنظر من ٩٩درصد چون همه علائمي كه من داشتم و داري

وااای خدااززبونت بشنوه عزیزم 😍😍😍😍😍

یکی دیگم اینکه پریودام بین28روزتا30روز هس 14پریودم تخمک گذاریم بود ازروترشحات متوجه شدم اقدام کردم دوباره20پریودم ترشح تخمک گذاری دیدم و دلدردپریود گرفتم شدیدتر بود ازسرظهرهمون روزتابعدازظهرش واسم سواله این واسه چی نمیدونی گلم؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2706