2726

سلام بچه ها 

من قصد بارداری دارم و 29 بهمن رفتم سونو فولیکولم 16.5 بود بعد فرداش هم رفتم فولی 18.5 شده بود بعد دکتر بهم امپول آزاد سازی تخمک زد گفت 1 اسفند سه تا متفورمین بخورم و برنامه داشته باشیم در ضمن روزای قبلش هم آمپول خوراکی بایوتن که برپایه ژل رویال هس و لتروزل  متفورمین و ویتاگنوس و wfs plus خوردم حالا 3 روز از نزدیکی میگذره و من از فردای نزدیکی تا الان کمرم کم و بیش درد میاد و زیر دلمم گاهی میگیره به نظرتون من باردارم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تنها نشونه ای که داشتم و الانم دارم فقط بزرگ و حساس شدن سینه هامه.البته اون اول هاش دل درد های خیلی خیلی خفیف پریودی هم داشتم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
کسایی که دارو مصرف میکنن ممکنه علائم کاذب داشته باشن نشانه بارداری تا بعد از عقب افتادن پری خودشو ن ...

منم زیاذ نشونه ای ندارم فقظ تا حدی کمرم درد میاد و همون کارای روزانه همیشگی رو میکنم اما کمرم بیشتر درد میگیره و تیر میکشه

عزیزم من پریودیم همیشه منظم و ۲۹ روزست از ۲روز قبل موعد دردهای پریودی داشتم فک میکردم دارم پریود میشم ولی خبری نبود روز موعد سینه هام به شدت حساس شده بود و درد میکرد که اصلا سابقه نداشت تکررادرارگرفته بودم 

من بعداز تخمک گذاری تمام سروصورت وگردن ووسط سینه هام پرازجوش ریزشده بود قبل تاریخ پریودمم چندین بار عضلات پاهام توخواب گرفت ازخواب بیدارم کرد

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

الان هر حالتی بهت دست بده جز تلقین چیز دیگه ای نیست 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

سلام عزیزم من هیچ علامتی نداشتم حتی آزمایش خونم دادم منفی بود فقط بی بی چکم بعد نیم ساعت یه هاله کم رنگ می افتاد همه می گفتن باردار نیستی نی نی ام هشت هفته اش بود متوجه شدم اونم با سونو گرافی بعضیا اذیتن ولی بعضیا نه هیچ علامتی ندارن فقط چون اقدام کردی دیگه رعایت کن چیز سنگین بلند نکنی

2706