1177
648

سلام بچه ها 

من قصد بارداری دارم و 29 بهمن رفتم سونو فولیکولم 16.5 بود بعد فرداش هم رفتم فولی 18.5 شده بود بعد دکتر بهم امپول آزاد سازی تخمک زد گفت 1 اسفند سه تا متفورمین بخورم و برنامه داشته باشیم در ضمن روزای قبلش هم آمپول خوراکی بایوتن که برپایه ژل رویال هس و لتروزل  متفورمین و ویتاگنوس و wfs plus خوردم حالا 3 روز از نزدیکی میگذره و من از فردای نزدیکی تا الان کمرم کم و بیش درد میاد و زیر دلمم گاهی میگیره به نظرتون من باردارم؟

خدایا من مامان بشم....  

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

من تنها نشونه ای که داشتم و الانم دارم فقط بزرگ و حساس شدن سینه هامه.البته اون اول هاش دل درد های خیلی خیلی خفیف پریودی هم داشتم.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
1156

علائم پریودی داشتم+ قوی شدن حس بویاییم+ حساس و دردناک شدن سینه هام

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۳ سال حامله شدم برای سلامتی کنجدم صلوات بفرستین مرسی😘😘😘😘
کسایی که دارو مصرف میکنن ممکنه علائم کاذب داشته باشن نشانه بارداری تا بعد از عقب افتادن پری خودشو ن ...

منم زیاذ نشونه ای ندارم فقظ تا حدی کمرم درد میاد و همون کارای روزانه همیشگی رو میکنم اما کمرم بیشتر درد میگیره و تیر میکشه

خدایا من مامان بشم....  

عزیزم من پریودیم همیشه منظم و ۲۹ روزست از ۲روز قبل موعد دردهای پریودی داشتم فک میکردم دارم پریود میشم ولی خبری نبود روز موعد سینه هام به شدت حساس شده بود و درد میکرد که اصلا سابقه نداشت تکررادرارگرفته بودم 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من بعداز تخمک گذاری تمام سروصورت وگردن ووسط سینه هام پرازجوش ریزشده بود قبل تاریخ پریودمم چندین بار عضلات پاهام توخواب گرفت ازخواب بیدارم کرد

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نی من یه صلوات بفرستین ایشالابه حاجت هاتون برسین
1189

حال الان شما بخاطر مصرف امپول داروهست نشونه بارداري به اين زودي خودشو نشون نميده امامن كمرو پام خيلي درد ميكردو ترشح شديد داشتم ده ١٥روز قبل پري

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز شماري تا به دنيا اومدن دخترم 😍

من هیچ کدوم از این نشونه ها رو ندارم اما دکترم گفت این بار احتمالا بگیره واسه همین خیلی امیدوار شدم این چند روزم نمیگدره تا آز بدم خیالم راحت شه

خدایا من مامان بشم....  

الان هر حالتی بهت دست بده جز تلقین چیز دیگه ای نیست 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

سلام عزیزم من هیچ علامتی نداشتم حتی آزمایش خونم دادم منفی بود فقط بی بی چکم بعد نیم ساعت یه هاله کم رنگ می افتاد همه می گفتن باردار نیستی نی نی ام هشت هفته اش بود متوجه شدم اونم با سونو گرافی بعضیا اذیتن ولی بعضیا نه هیچ علامتی ندارن فقط چون اقدام کردی دیگه رعایت کن چیز سنگین بلند نکنی

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1179
حال الان شما بخاطر مصرف امپول داروهست نشونه بارداري به اين زودي خودشو نشون نميده امامن كمرو پام خيلي ...

فکر نمیکردم داروها باعث این حالتها بشن مرسی که گفتین لااقل آدم خیلی دل نمیبنده که اگه نشد ضدحال نخوره  

خدایا من مامان بشم....  
فکر نمیکردم داروها باعث این حالتها بشن مرسی که گفتین لااقل آدم خیلی دل نمیبنده که اگه نشد ضدحال نخور ...

منم ماه اول اقدام امپول زدم همش نشونه ها بارداري داشتم فكر ميكردم ديگه صددرصد باردارم اما پري شدم دكتر گفت اونا عوارض امپول بوده دپرس شدم 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز شماري تا به دنيا اومدن دخترم 😍
عزیزم‌بهش فک نکن انشالله باردار میشی شما چندروز رابطت تازه گذشته علایم بارداری انقد زود ک معلوم نمیش ...

درسته اما چشم انتظارم و هرلحظه به فکرشم و دوس دارم ببینم مامان شدم یا نه مردم اینقد کل تاپیکا و تبادل نظرا و گوگلو سرچ کردم تا نشونه ی مشابهی پبدا کنم

خدایا من مامان بشم....  
1183