1147
648

بچه ها من بیشتر علائم گوارشی دارم احساس سنگینی و سوزش سر معده انگار هرچی میخورم میمونه سر دلم و حالتای خفیف تهوع و پرآب شدن دهنم . من سر بچه اولم هم درست چن روز بعد لقاح این حسارو داشتم ولی باورم نمیشد به این زودی علائم بده ولی واقعا باردار بودم 

خوشبختی یعنی قلب مادرت بتپد
درسته اما چشم انتظارم و هرلحظه به فکرشم و دوس دارم ببینم مامان شدم یا نه مردم اینقد کل تاپیکا و تباد ...

سلام منم الان ۵ روز دیگه به پریم مونده فقط خاص ترین علائمم حساس شدن و درد سینم از روز تخمک گذاری تا الان هس بعضی موقع ها هم سر درد میگرم .نمیدونم چ خبره

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

خیلی از علاعمو داری گلم اخه،خداکنه انشاالله که باشی.

مرسی گلم خدا از زبونت بشنوه

بخدا دلم واسه یه نینی خیلی تنگ شده

خونمون سوت کوره

زن که باشی ؛ " اگریک شب را از سردرد یا ناراحتی تاصبح بیدارماندی کمی شرایط سخت است.. مثلا بعدازساعتهای بی خوابی و کِسالتت نزدیک ظهر چشمانت گرمِ خواب می شود.. اما میان خواب و بیداری یادت می افتد لباس ها رانشُسته ای بازحمت چشمانت را بازمیکنی و روی پا می ایستی..لباسها را میشویی و همانطور که کنار ماشین لباسشویی ایستاده ای و باهمان چشمان خمارِ نیمه بازت به چرخش لباسها خیره شده ای یادت میفتد برای شام باید فکری کنی.. به سمت آشپزخانه می روی.. درب یخچال را باز میکنی خمیازه ای می کشی، مواد اولیه ای که برای پختن غذای مورد علاقه ی همسر یا فرزندت لازم است برمیداری ،باهمان حالت خواب آلود مشغول تدارک خوراکی برای شام میشوی... دراین مرحله از شدت خواب و خستگی ، چشمانت تار می بیند و هرچند دقیقه یک بار باید اشک های بی خوابی ات را پاک کنی تا بهتر ببینی که داری چه می کنی ، مبادا نمکِ غذایت کم یا زیاد شود...! قابلمه را روی اجاق میگذاری.. درحینِ روشن کردنِ شعله هایِ اجاق، در دلت می گویی میتوانم شعله را کم کنم و کمی دراز بکشم، تاسردرد و بی خوابی ام قدری التیام یابد.. اما گرد و غبارِ روی پیشخوان، توجهت را جلب میکند.. دستمالی به دست می گیری تا همه جارا تمیزکنی.. حین گردگیری، یادت می فتد که باید جارو هم بکشی...! شاید بعد از آن بشود کمی بخوابی... گردگیری تمام میشود.. باهمان حالتِ خواب آلود و بی حال و بی رمق به سراغ جارو میروی.. روشنش میکنی وبه هرجان کندنی هم شده تمام خانه را مرتب میکنی.. درحالتی که به سختی روی پایت ایستاده ای، تمام اطراف را براندازی می کنی...پیش خودت می گویی کارهاتمام شد. با لبخندِ رضایتی دراوج خستگی می روی روی مبل تاکمی درازبکشی ... ناگهان صدای زنگِ در ، مانع از بستن پلکهایت می شود... فرزندت ازمدرسه برگشته است... باید غذایش را گرم کنی و بعد هم بالای سرش بنشینی تا مبادا تکالیفش را اشتباه انجام دهد.. حواست هم باید باشد که ازخستگی، بی حوصله نباشی.. مهم نیست چقدرخسته ای و چقدر خوابت می آید... مهم نیست دیشب رانخوابیده ای.. حتی سردرد یا احتمالِ بیمارشدنت هم مهم نیست... همسر و فرزندت ، نیاز به رسیدگی و آرامش دارند... " ••این فقط یک سکانس خیلی خیلی کوتاه از زندگی یک زن بود زن که باشی.. برای خودت زندگی نمی کنی... زن بودن گرچه شیرین، ولی سخت است و مادر بودن، خیلی سخت تر ....

سلام بچه من امروز ۳۵روز از لکه بینی دفعه‌ی قبلم گذشته حالم خوب نیست همش خوابم میاد کسلم ترشحم دارم خیلی زود به زود باید برم دستشویی سینه سمت راستمم کمی درد میکنه نفخ دارم سمت راست لگنم وقتی دراز می کشم میخوام بلند شدم خیلی درد میگیره ممکنه باردار باشم زیر دلمم خیلی درد میکنه انگار قراره پریود بشم همش حس پریدید دارم الان ۷ روزه ولی نمیاد میترسم قرص بخورم ولی باردار باشم

من یک دخترم... مرا پریشانی موهآیت نه! مرا ته ریش خسته ات دیوانه میکند...
1156
سلام بچه من امروز ۳۵روز از لکه بینی دفعه‌ی قبلم گذشته حالم خوب نیست همش خوابم میاد کسلم ترشحم دارم خ ...

سلام خانمي اگر 7 روز از تايم پريودت گذشته بي بي چك بذار معلوم ميشه برادري يا نه من 6 روز گذشته بود بي بي چك گذاشتم مثبت شد

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40