1147
44
منم ماه اول اقدام امپول زدم همش نشونه ها بارداري داشتم فكر ميكردم ديگه صددرصد باردارم اما پري شدم دك ...

چه بد پس چرا این دکترا به ادم امیدواری میدن آخه ؟ حالا الان نینی داری یا نه؟

خدایا من مامان بشم....  
خخخخ شوهرمم میگه تلقینه مطمن باش نیستی

حالا اونم از اونور بوم افتاده خخخخ

ان شاالله که بارداری ولی از الان دنبال علامت نباش زوده

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

حال الان شما بخاطر مصرف امپول داروهست نشونه بارداري به اين زودي خودشو نشون نميده امامن كمرو پام خيلي ...

سلام منم2روز مونده تاپریودم کمردرد دارم وهرازگاهی پاهام دردمیگیره ترشح رقیق مثل کرم دارم فقط اینکه نوک سینه هام ماه‌های قبل یک هفته مونده به پریودم دردناک وحساس میشدن ولی الان هیچی دردنداره چنددرصد احتمال داره که حامله باشم؟؟

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین  
چه بد پس چرا این دکترا به ادم امیدواری میدن آخه ؟ حالا الان نینی داری یا نه؟

اره من دوماه بعدش يعني سوم ماه اقدامم كه كلا نااميد شده بودم و گفتم بيخيال تا يسال وقت دارم رفتم باشگاه ثبت نام كردم و كلا از فكرش دراومدم متوجه شدم باردارم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز شماري تا به دنيا اومدن دخترم 😍
1156
سلام منم2روز مونده تاپریودم کمردرد دارم وهرازگاهی پاهام دردمیگیره ترشح رقیق مثل کرم دارم فقط اینکه ن ...

بنظر من ٩٩درصد چون همه علائمي كه من داشتم و داري

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا اونم از اونور بوم افتاده خخخخ ان شاالله که بارداری ولی از الان دنبال علامت نباش زوده

خدا کنه .... با خودم میگم چرا اینقد روزا دیر میگذره حالا کو تا 10-12 روز دیگه ک من یه آزی چیزی بدم طفلک مامانای حامله چجوری اون 9 ماهو صبر میکنن تا بگذره؟

خدایا من مامان بشم....  
اره من دوماه بعدش يعني سوم ماه اقدامم كه كلا نااميد شده بودم و گفتم بيخيال تا يسال وقت دارم رفتم باش ...

الان بارداری یا به سلامتی دنیا اومده؟

خدایا من مامان بشم....  
بنظر من ٩٩درصد چون همه علائمي كه من داشتم و داري

وااای خدااززبونت بشنوه عزیزم 😍😍😍😍😍

یکی دیگم اینکه پریودام بین28روزتا30روز هس 14پریودم تخمک گذاریم بود ازروترشحات متوجه شدم اقدام کردم دوباره20پریودم ترشح تخمک گذاری دیدم و دلدردپریود گرفتم شدیدتر بود ازسرظهرهمون روزتابعدازظهرش واسم سواله این واسه چی نمیدونی گلم؟؟

1194
وااای خدااززبونت بشنوه عزیزم 😍😍😍😍😍 یکی دیگم اینکه پریودام بین28روزتا30روز هس 14پریودم تخمک گذا ...

چرا بي بي نميذاري من ٣روز مونده به پري هاله انداخت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با سلامتی برای ما هم دعا کن تا عید مامان شیم

انشالله به زودي دامن همه منتظرا سبز بشه متوسل شو به امام حسن مجتبي به نيتشون حتي شده تو خونه يه شمع روشن كن و ازشون بخواه دامنت سبز بشه و مادر بشي دست خالي ردتون نميكنه مطمئن باش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1179
وااای خدااززبونت بشنوه عزیزم 😍😍😍😍😍 یکی دیگم اینکه پریودام بین28روزتا30روز هس 14پریودم تخمک گذا ...

معمولا میگن حالت های پریود نشانه بارداریه من خودم باشگاه میرفتم یکی از دوستام اومد بهم گفت وای خاک بر سرم دارم پریود میشم وسیلم نیاوردم بعد پس فرداش اومد باشگاه گفت بارداره

خدایا من مامان بشم....  
زیر نظر دکتر اقدام کردی؟

زیرنظر دکتربودم گلم یدوره کلومیفن ویدوره لتروزول با آمپول دادنتیجه نگرفتم آزمایش واسه شوهرم نوشت متوجه شدیم واریکوسل داره آبان ماه عمل کرد دارومصرف می‌کنه خودم سری اخرکه رفتم دکترگفت 3ماه بعدعمل شوهرت حامله نشدی بروعکس رنگی بگیرببینم لوله هات بازه یانه.منم نرفتم آزمایش شوهرم بعدعملش بهترشده گفت تانوروز اقدام کنیم اگه حامله نشدی میریم عکس رنگی بگیری

چرا بي بي نميذاري من ٣روز مونده به پري هاله انداخت

آخه از بس بی بی منفی دیدم نمیخام تو ذوقم بخوره چون عرق رازیانه و عسل خوردم گفتم اگه پریود نشدم یک هفته صبرمیکنم بعد بی بی میزارم واسم دعاکن گلم😘😘🌹

آخه از بس بی بی منفی دیدم نمیخام تو ذوقم بخوره چون عرق رازیانه و عسل خوردم گفتم اگه پریود نشدم یک هف ...

انشالله اين ماه دلت شادميشه و مياي خبر بارداريتو ميدي 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1178