2410
2553
عنوان

ولع تو خوردن خیار شور

1183 بازدید | 28 پست

من خیلی خیارشور دوس دارم تا حدی ک همسریم دعوام میکنه کم بخور با برنج غذای نونی ابگوشت خلاصه باشه با هر غذایی میخورم ....یه جا خوندم از کمبود ویتامین ب هس به نظرتون درسته ....نمتونم جلوی خودمو بگیرم ....

با برنج ن ولی با غذای نونی میخورم خالیم میخورم ده تا ده تا خیلی خوبه😀

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
با برنج ن ولی با غذای نونی میخورم خالیم میخورم ده تا ده تا خیلی خوبه😀

خیارشور با بربری داغ بخور ببین چقد خوشمزست شوهرم مسخرم میکرد میگفت اخه نون و خیارشور چیه تو میخوری😐الان اونم عادت کرده😂😂😂

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
خیارشور با بربری داغ بخور ببین چقد خوشمزست شوهرم مسخرم میکرد میگفت اخه نون و خیارشور چیه تو میخوری😐 ...

گوجه هم بزن تنگش ازاین ب بعد😀😀😀😀😀😀

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
منو شوهرمم عاشق خیارشوریم با همه چی میخوریم.فک نکنم مشکلی پیش بیاد

نخور عزیزم مشکل پیش میاد 

یه خیارشور رو با هم نصف کنید با غذا بخورید ولی زیاد نخور 

منم همیشه دبه خیارشورم پر بود با همه ی غذاها زیاد می‌خوردیم 

الان باردارم فشارخونم بالاست بدنم زیاد کلسیم جذب نمیکنه 

مجبورم روزی پنج شیش لیوان شیر و یه کاسه آبگوشت خوری ماست بخورم که حداقل نصفش جذب بدنم بشه 

نمک رو کلا حذف کردم 

اوایل بارداری داشتم می مردم از استخون درد

دکترم میگفت از بس زیاده روی کردی تو نمک خوردن

ن بدون گوجه دوس دارم😂

😁😂😂😂ی رفیقی داشتم زیتون میخورد با نون و خیارشوووور😂😀

من همین حس با پیاز تجربه میکنم😟😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
نخور عزیزم مشکل پیش میاد  یه خیارشور رو با هم نصف کنید با غذا بخورید ولی زیاد نخور  منم ...

اصلا اهل نمک نیستم نمیدونم چرا اینقد عاشق خیارشورم

مرسی از راهنماییت چشم

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
2706