1147
44
عنوان

ولع تو خوردن خیار شور

195 بازدید | 28 پست

من خیلی خیارشور دوس دارم تا حدی ک همسریم دعوام میکنه کم بخور با برنج غذای نونی ابگوشت خلاصه باشه با هر غذایی میخورم ....یه جا خوندم از کمبود ویتامین ب هس به نظرتون درسته ....نمتونم جلوی خودمو بگیرم ....

مارلو : خدا همیشه برآی بنده هآیی که تسلیم محضش میشن چیزآی خوبی در نظر داره 

از بده 

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

با برنج ن ولی با غذای نونی میخورم خالیم میخورم ده تا ده تا خیلی خوبه😀

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

من پیازو اینطوری دوس دارم اما نمیخورم چون از بوی بدش تنفر دارم.

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!
892
با برنج ن ولی با غذای نونی میخورم خالیم میخورم ده تا ده تا خیلی خوبه😀

خیارشور با بربری داغ بخور ببین چقد خوشمزست شوهرم مسخرم میکرد میگفت اخه نون و خیارشور چیه تو میخوری😐الان اونم عادت کرده😂😂😂

وزن شروع70❤67/600❤66/600❤65/800❤65/400❤65/700❤67😢❤وزن هدف 54
خیارشور با بربری داغ بخور ببین چقد خوشمزست شوهرم مسخرم میکرد میگفت اخه نون و خیارشور چیه تو میخوری😐 ...

گوجه هم بزن تنگش ازاین ب بعد😀😀😀😀😀😀

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1140
منو شوهرمم عاشق خیارشوریم با همه چی میخوریم.فک نکنم مشکلی پیش بیاد

نخور عزیزم مشکل پیش میاد 

یه خیارشور رو با هم نصف کنید با غذا بخورید ولی زیاد نخور 

منم همیشه دبه خیارشورم پر بود با همه ی غذاها زیاد می‌خوردیم 

الان باردارم فشارخونم بالاست بدنم زیاد کلسیم جذب نمیکنه 

مجبورم روزی پنج شیش لیوان شیر و یه کاسه آبگوشت خوری ماست بخورم که حداقل نصفش جذب بدنم بشه 

نمک رو کلا حذف کردم 

اوایل بارداری داشتم می مردم از استخون درد

دکترم میگفت از بس زیاده روی کردی تو نمک خوردن

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نی نی مو سالم برسون خوشبختیم کامل شه   
ن بدون گوجه دوس دارم😂

😁😂😂😂ی رفیقی داشتم زیتون میخورد با نون و خیارشوووور😂😀

من همین حس با پیاز تجربه میکنم😟😂

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍
نخور عزیزم مشکل پیش میاد  یه خیارشور رو با هم نصف کنید با غذا بخورید ولی زیاد نخور  منم ...

اصلا اهل نمک نیستم نمیدونم چرا اینقد عاشق خیارشورم

مرسی از راهنماییت چشم

584

😁ن من فقط خیارشور میخورم 

هروقت شوخی میکنم میگم ببین من چ قانعم😂

بارداری؟

نه ولب از بچگی اینطوریم ولی همسرم اینطوری نیس نهایتا یکی میخوره

این که خوبه من یه پسرعمو دارم با خرما، خیارشور شکم پر درست میکنه میخوره حال آدمو بهم میزنه نکبت😂😂😂

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نی نی مو سالم برسون خوشبختیم کامل شه   
نخور عزیزم مشکل پیش میاد  یه خیارشور رو با هم نصف کنید با غذا بخورید ولی زیاد نخور  منم ...

دقیقا منم از این میترسم ...

😁ن من فقط خیارشور میخورم  هروقت شوخی میکنم میگم ببین من چ قانعم😂

خخخخ آره قانعیم خدایی خیارشورو با آب بدی ب من میخورم برا ناهار😁😂

835