2733
2734
عنوان

بالاخره ماه دوازده اقدام مامان شدم ولى

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارکه مثبت  منم از بهمن پارسال آقدامم هنوز بینتیجه برای منم دعا کن این عددهای بالا بتا رو ببی ...

عزيزم من همسرم ضعيف بود رفت دكتر دقيقا هفته پيش قرصاش تموم شد گفتم ديگه بعد عيد ميرم ابن سينا

2738
آخرين پريودم ٢ بهمن بوده

اتفاقا منم پارسال اخرین پریودم 4بهمن بود بعد سه روز تاخیر یک هاله خییییلی کمرنگ افتاد رفتم ازمایش دادم مثل شما به من گفتن نه مثبت نه منفی 4روز دیگه بیا تکرار کن منم تکرار کردم خداروشکر مثبت شد الانم پسرم بغلم داره گریه می کنه نمی زاره بنویسم نگران نباش انشالله مثبته

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
عزيزم من همسرم ضعيف بود رفت دكتر دقيقا هفته پيش قرصاش تموم شد گفتم ديگه بعد عيد ميرم ابن سينا

برا همسر منم حرکتش کنده پودر و قرص دوماه مصرف میکنه  قرار برم ای وی اف ولی دوست داشتم طبیعی شم  خودمم تنبلی دارم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
برا همسر منم حرکتش کنده پودر و قرص دوماه مصرف میکنه  قرار برم ای وی اف ولی دوست داشتم طبیعی شم& ...

ببين تاپيكاى من و نگاه كن همسر من اولين آزمايشش افتضاح لود تحرك البته تعدادم زياد نبود ولى بعد دوماه عالى شد با دارو. ولى مورفولوژى اسپرمش ضعيف بود . ميدونستم فقط بايد خدا بخواد

ببين تاپيكاى من و نگاه كن همسر من اولين آزمايشش افتضاح لود تحرك البته تعدادم زياد نبود ولى بعد دوماه ...

ممنون نگاه میکنم ایشالله منم نتیجه بگیرم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706