2726

خانوما من از فروردين اقدامم اين ماه تقريبا سه روز بعد موعد كه بيبى چكام خيلى خيلى كمرنگ ميشدن ( تو تاپيكام هست ) آزمايش بتا دادم ولى مسئول آزمايشگاه گفت نه منفيه نه مثبت . خيلى نگرانم ميشه شمام نظرتون و بگيد.تقريبا يك سال منتظر بودم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثبت عزیزم . نگران نباش از الان استرس ممنوع😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
پس چرا ميگن خيلى كمه ؟

چون زود آز دادی احتمالا کوچولوت پسره ک بتات دیر داره میره بالا نگران نباش انشالله کوچولوت سالمه اما تو بارداریت هیچ شکی نیست مراقب خودت باش

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

عزیزم تو 63 .5 هستی .گفتن معلوم نیست مثبته یا نه 

من 47 بودم .هزار جور سوال پرسیدن راجع به سقط .اما باردار بودم و هیچ مشکلی نداشتم!

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....

مبارکه مثبت 

منم از بهمن پارسال آقدامم هنوز بینتیجه برای منم دعا کن این عددهای بالا بتا رو ببینم 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706