2410
2553
مانتوت خيلي خوشگله كه مبارك باشه

مرسی خانومی

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اینو نگیر عزیزم. اگر بهش توجه کنی تا یکم روی شکمت تنگه بعد گشاد میشه. وقتی شکمت بزرگ بشه مانتو میپره ...

نه اخه انقدی شکم نمیزنم تا اخر ماه چهارم اسفند ماه چهارمم تموم میشه تازه زیر شکمم بزرگ میشه 😍

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
کوو چرا من نمیبنممش

پاکیدمش اشنا تو سایت زیاد دارم نمیخوام شناسایی بشم الان میزارم برات دوباره

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2714

دیدی

قشنگه عزیزم مبارکت باشه منم میخام استینامو تقریبا این مدلی بدوزم ولی فقط مدل استینمو دارم😂

مرسی عزیزم امسال کلا مدل تو استیناس ب بقیه جاها کار ندارن

نه اخه انقدی شکم نمیزنم تا اخر ماه چهارم اسفند ماه چهارمم تموم میشه تازه زیر شکمم بزرگ میشه 😍

خب اخه بعدش دیگه به دردت نمیخوره حتی بعد از بارداریتم تا کلی وقت نمیتونی استفاده کنی چون شکمت به این زودیا کوچیک نمیشه

2706