1147
44
عنوان

قرص کلومیفن

200 بازدید | 40 پست

سلام دوستان.لطفا کسانی که قرص کلومیفن مصرف کردن وبارداری موفق داشتن،یا ناموفق.لطفا بیاین راهنمایی کنید.آیاکسی بااین قرص لکه بینی بین سیکل،یا کیست گرفته؟

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

من  دو ماه مصرف کردم

نتیجه که نداد هیچ

پریود های خیلی دردناکی داشتم دیگه مصرف نکردم

خدایا شکرت🌹🌹میشه یه صلوات مهمونم کنید    هر شاهدی که در نظر آمد به دلبری در دل نیافت راه که آنجا مکان توست
8

من کلومیفن یه دوره خوردم متاسفانه خارج از رحمی باردار شدم عوارضش خیلی زیاده.... لتروزول خیلی بهتره

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘

من دو ماه استفاده کردم نتیجه گرفتم باید روزایی که قرص میخوری اصلا استرس نداشته باشی و بیخیال باشی تا روند تخمک گذاری به خوبی پیش بره اقدامات هم منظم باشه تا جواب بگیری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام🌻 ندیده دوستش دارم 🌻 و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ....  🌹🌷⚘ یه صلوات از ته دل میفرستین واسه سلامتی نی نیم
نه متاسفانه😓

وایی خدا انشاالله به تمام خانومایی ک دلشون بچه میخواد بده منم دوسال ازدواج کردم دلم بچه میخواد تنبلی دارم پریودم با قرص هر ۵ماه ۶ماه یه بار با زور میشم اوایل هر ۴روز میشدما😢😢😢😢

1179
من دو ماه استفاده کردم نتیجه گرفتم باید روزایی که قرص میخوری اصلا استرس نداشته باشی و بیخیال باشی تا ...

عزیزم میشه یکم راجب دوره درمانت بهم بگی؟؟؟من خیلی استرس دارم.5 ساله باردار نمیشم.الابته دوماهه با دارو دارم اقدام میکنم و تا قبلش دارویی مصرف نکردم

1178