1147
648
عنوان

قرص کلومیفن

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 40 پست
وایی خدا انشاالله به تمام خانومایی ک دلشون بچه میخواد بده منم دوسال ازدواج کردم دلم بچه میخواد تنبلی ...

غصه نخور خدا بزرگه من که سپردم به خودش

انشاءالله سومین سالگرد ازدواجت بچت بغلت باشه🥰

خدایا شکرت🌹🌹میشه یه صلوات مهمونم کنید    هر شاهدی که در نظر آمد به دلبری در دل نیافت راه که آنجا مکان توست
من همون اقدام اول با کلومیفن و ۱۰تا دونه متفورمین باردار شدم... یکی از عوارض کلومیفن دوقلوزایی هست ک ...

ای جانم خدا برات نگهشون داره.خدا به ماهم بچه بده ده تا ده تا بده ما رازی هستیم.میتونم ازت بپرسم ک چرا قرص خوردی و چرا بدون قرص باردار نمیشدی؟

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

انشاااالله. انشاااالله تمام خانوما ب زودی بچشون بغل بگیرن

ان شاءالله

خدایا شکرت🌹🌹میشه یه صلوات مهمونم کنید    هر شاهدی که در نظر آمد به دلبری در دل نیافت راه که آنجا مکان توست
1156
وایی خدا انشاالله به تمام خانومایی ک دلشون بچه میخواد بده منم دوسال ازدواج کردم دلم بچه میخواد تنبلی ...

عزیزم کاش ک تو این زمینه حجامت انجام بدی چیزی ک من خودم از ی خانومی تو مرکز ناباروری شنیدیم این بود ک دکارای شهرشون گفتن یائسگی زدرس داره و بعد از یه ماه حجامت کرده بود عا و ساقین پا،خودش بدون هیچ دارویی پریود شده بود ،درصورتی ک میگف اصلا بدون قرص و امپول و اینا پریود نمیشدم..فقط صبر و ممارست میخواد عزیزدلم از خدا میخوام ب مراد دلت برسی هر چه زودتر❤

فقطــــــ‌‌‌خـــــــدا  
من دیگه واقعا تحمل 6 ماهو ندارم.دلم میخاد این دفه بیبی چکم مثبت شه.خسته شدم انقد یه خط دیدم

۶ماه قبلشم متفورمین و دوفاستون مصرف میکردم بازم هیچی😞ولی ان شاالله واسه شما زودتر بشه و به آرزوت برسی

دلم برات تنگ میشه😔

من کلومیفن خوردم یه دوره ،باردار نشدم ولی بهتر ب من میوفته،نسبت ب لتروزول،اما این ماه لتروزول مصرف کردم و هنو چن روزی ب موعدم مونده،ان شا الله ک همه مون ک منتظریم ب زودی مامان شیم ب لطف خدا❤

فقطــــــ‌‌‌خـــــــدا  
8

از تابستون تا حالا کلومیفن،لتروزول،تاموکسیفن آمپول hmg,hcg کلی مصرف کردم الانم این ماه ۲۰ تا قرص تاموکسیفن و لتروزول خوردم ۸تا هم آمپول زدم از سه شنبه گذشته هم که ۲۸پریودیم بوده تا حالا لک بینی دارم نه معلومه لکه دارم نه معلومه پریودم کلا ریختم به هم داغون داغونم😢

۶ماه قبلشم متفورمین و دوفاستون مصرف میکردم بازم هیچی😞ولی ان شاالله واسه شما زودتر بشه و به آرزوت بر ...

منم ماه قبل متفورمین و دوفاستون خوردم.این ماهم لتروزول و کلومیفن..خیلی استرس دارم این بار

منم ماه قبل متفورمین و دوفاستون خوردم.این ماهم لتروزول و کلومیفن..خیلی استرس دارم این بار

من که تو اوج ناامیدی و بیخیالی باردار شدم چون دکتر واسم عکس رنگی نوشته بود

واقعا این تجربه واسه من ثابت شدس که وقتی بیخیال باشی بهتر نتیجه میگیری

دلم برات تنگ میشه😔
1184

منم تنبلی دارم.الان حدودسه ساله ازدواج کردم.هشت ماه که از ازدواجم گذشت بدون هیچ درمانی طبیعی باردارشدم.ولی قلبش تشکیل نشد.😕سقط شد خیلی زجر کشیدم...

الان یکسال و شش ماه ازسقطم گذشته ولی پزشک میگه تنبلی داری.قرص کلومیفن داده.ولی از دوباره پوچ بودن و سقط به شدت هراس دارم.واسه خمین توی دوراهی گیر کردم که بخورم یا ن؟؟؟؟؟

ای جانم خدا برات نگهشون داره.خدا به ماهم بچه بده ده تا ده تا بده ما رازی هستیم.میتونم ازت بپرسم ک چر ...

ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرارو سبز کنه و بچه ی سالم و صالح به همه عطا کنه

1183