2726
عنوان

پوستمو کنده...😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 41 پست
حداقل خوبیش اینه دیگه بهت نمیگه بیا موهامو رنگ کن.شوهرت چی میگ؟

به شوهرم نگفتم....

معلومه داره گیر الکی میده

به شوهرم بگم دعواش میکنه...

به خاطر اینکه روحیش عوض شه اینکارو کردم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان سرمومیکوبم به دیوار😆😓مگه بچست😕خودش بایدخوب وبدشُ تشخیص بده😤بگوبخاطروا ...

منم دفعه پیش گفتم موهای شما جوریه که فقط باید تو آرایشگاه رنگ بشه😠😠

خوب آخه از نظر مالی هم سخته ۲۰ روز یه بار بری پول رنگ بدی...

تازه رنگاشو من براش میخرم ...ایندفعه پشت دستمو دااااغ کردم بمیرمم نمیخرم

از این به بعد هرکاری بهت گفت قبول نکن ینی دستتو تا ارنج عسل کنی باز گاز میگیرن

چجوری قبول نکنم...

راه حل بگو عزیزم

میگم افسردگی داره...

زنگ میزنه کلی کار میگه بعدش که انجام میدم میشه سوهان روحم

ولی ایندفعه بگه رنگ بخر ها میگم با مغازه دار دعوام شده پامو اونجا نمیذارم(بنده خدا انقدر آدم خوبیه)

2728

عزیزم شاید موهاش سوختن 

بهش بگو تویی که منو قبول نداری غلط کردی همون اول گفتی بیا موهامو رنگ کن

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
اره ولی خودش گفت بعد هم که هر ماه گند میزنه خودش تو موهاش.... خوبه بهش گفتم موهات آسیب میبینه! ال ...

همیشه همینه آش بقیه دهن سوزتره

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
امروز دوباره میره رنگ کنه... هر چی بهش گفتم میگه نه اونا واردن تو وارد نیستی🤔🤔 خدا رو شکر دفعه پ ...

🤣🤣🤣🤣🤣

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله
اره بابا..... باور کن به خاطر تغییر روحیش اینکارو کردم...باور کن

میدونم عزیزم ولی همش برعکس میشه ادم نمیدونه خوب باشه یا بد والا

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
با یه بار نمیریزه .موهاش ضعیف شده

من بار اولم نیست رنگ گذاشتم...

خیلی تا حالا رنگ کردم...

اره موهاش ضعیف شده بهش گفتم رنگ نکناااا خودش گفت نه رنگ بذار

من بمیرم دیگه کاری کنم واسش

چجوری قبول نکنم... راه حل بگو عزیزم میگم افسردگی داره... زنگ میزنه کلی کار میگه بعدش که انجام مید ...

رک بگو بهش 

بگو بعدش یه مشکلی پیش میاد من عذاب وجدان میگیرم شمام اذیت میشی

از جیبت بزن انقد حرف نزن

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
میدونم عزیزم ولی همش برعکس میشه ادم نمیدونه خوب باشه یا بد والا

ایشون کلا فکر میکنه من بدشو میخوااام از اول با من مشکل داشت...

همین بهش فشار میاد تلفنو بر میداره سر من خالی میکنه..

ولی فکر میکنم کلا خوب بودن و نیت خیر داشتن رو همه آدمها(غیر از ایشون جواب بده)

رک بگو بهش  بگو بعدش یه مشکلی پیش میاد من عذاب وجدان میگیرم شمام اذیت میشی از جیبت بزن انقد ح ...

اینکارو میکنم کاملااا جدی

تا حالا گفتمااا بعد میگه نه تو گوش بده ببین الان چی میگم بعد میگم نه دو دقیقه بعد زنگ میزنه میگه اینکارو بکن.....انقدر زنگ میزنه...منم میگم بزرگتره ولی دیگه اینکارو نمیکنممممممم

مشکل من اینجاست همسرم افسردگی حاااد داره یعنی انتقاد نمیشه کرد بهش اصلا 

اگه این قضایا رو بفهمه که دیگه هیچی

2706