2726
عنوان

پوستمو کنده...😥😥😥

445 بازدید | 41 پست

مادر همسرم هر ماه موهاشو رنگ میکنه....تابستون از تو موهاش مش دراورده بود بعد ۲۰ روز یه بار موهاشو رنگ کرده تا ماه پیش که زنگ زد گفت بیا رنگ کن موهامو....

من بد بخت هم رنگ کردم رنگی که گرفتم با رنگ قبل که رو موهاش بود خیلی تفاوت داشت و مجبور شدم حدود۴ سانت ریشه موهاشو رنگ کنم که تو ذوق نخوره!(با اکسیدان ۹درصد)

بعد سه هفته زنگ زده میگه تو موهامو رنگ کردی موهام ریخته ..کچل شدم تو وارد نبودی..(تا الان ۴ بار زنگ زده!) اولش هم گفت خیلی بد رنگ شده بدم میاد

...

منم که باورم نمیشه هنوز با یه بار رنگ مو بریزه میگه هیچی رو سرم نمونده

حالا با وجود اینکه وسواس داره و دارو مصرف میکنه(فکر میکنم به خاطر دارو هاش ریزش پیدا کرده باشه البته اگه راست بگه که ریزش پیدا کرده!!!)

حالا تقصیر منه واقعاااااا

انقدر زنگ زده اعصابمو داغون کرد

مرسی

اَه🤣🤣🤣

گاهی وقتا بی تاثییر نیست رنگ میتونه تو ریزش اثر بزاره

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیاید قبول میکردی رنگ کنی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2728
گاهی وقتا بی تاثییر نیست رنگ میتونه تو ریزش اثر بزاره

اره ولی خودش گفت

بعد هم که هر ماه گند میزنه خودش تو موهاش....

خوبه بهش گفتم موهات آسیب میبینه!

الان ۲۰ روز گذشته دوباره رفته آرایشگاه...بهش میگم اگه ریخته نرو..

میگه نه اونا واردن🤔🤔🤔

بگوخودم که نیومدم خودت گفتی😒آهنم باشه پودرمیشه چه برسه به موهرماه هرماه رنگ چه خبره😤

امروز دوباره میره رنگ کنه...

هر چی بهش گفتم میگه نه اونا واردن تو وارد نیستی🤔🤔

خدا رو شکر دفعه پیش گفتم رنگ نذار خودش گیر داد که میخوام رنگ بذارم....بعد الان میگه تو باید خیلی اصرار میکردی😳😳😳

اون ازاول ریزش داشته خاسته بندازه تقصیر شما😂😂🤔😂😂 میخواست پول آرایشگاه بده بره ارایشگاه رنگ کنن

اره دیگه...

همون اول که گفت 

رنگ بگیر(شمارشو خودش گفته بود هااا) 

بعد به من میگه بد رنگه

امروز دوباره میره رنگ کنه... هر چی بهش گفتم میگه نه اونا واردن تو وارد نیستی🤔🤔 خدا رو شکر دفعه پ ...

الان سرمومیکوبم به دیوار😆😓مگه بچست😕خودش بایدخوب وبدشُ تشخیص بده😤بگوبخاطرواردی نیست بخاطراینکه پول میدی مجبوری کارشونوقبول کنی  مجانی که باشه کلی عیب ایرادمیگیری😒

2706