2703
2553
عنوان

خانومای عزیز بیاین ببینین این پارچه متری چنده بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1638 بازدید | 48 پست
نمیدونم اون که نظرش چیه ما رسممون اینه یه دست کامل لباس و کیف و کفش و انگشتر و پارچه و آهان چادر مش ...

مادرشوهر خودم سر عقدم برام یه چادر و شال گرفت واقعا دوسشون داشتم چادر عقدم سفید بود و گلای مخملی روش داشت نازک بود وای من خیلی دوسش دارم😍

عزیزم توصیم اینه نشون ندین جلوی خانواده عروس چون تو در هنش میمونه 

پدرشوهر خواهر من واقعا سر عقدش هی میگفت ندارم ندارم 

وجحه خیلی بدی داشت 

اگه فک میکنی ممکنه نخواد قیده 300 400 دو بزنینو برین بخرین براشون

💚💜You and me together, nothing is better
مراسم نامزدیه؟ بخدا برا خودتون میگم چون دیدم دیگه هی فردا میگه پارچه تعارفی مکه اوردین ارزش یه پارچه ...

آره عزیزم همون نامزدی.

میدونم مامانمم نگران همین بود گفتم بپرسم ببینم نظر بقیه چیه

اما هزینه ها هم سرسام آور شده

ممنون عزیزم

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره مامانم آورده برای ما دختراش. برای همسر آینده داداشمم بفکر بوده آورده. الان سوالم اینه اینو بهش ...

این خیلی اشتباهه که مادرا میرن مکه و کربلا بعد از اونجا بدون دونستن سلیقه و سایز عروس آینده وسایل میارن که احتمالا بعضیاش تا زمانی که برسه به دست عروس از مد میوفته

اینکار زمانی خوبه که چیزی که میارن یه جیز کوچیک به عنوان هدیه باشه که ربطی به سایز و سلیقه و مد نداشته باشه

به نظرم بگردید یه جیز مناسب قیمت پیدا کنید اینم کنارش بزارید بگید هدیه کربلاس ولی خودشو تنهایی نبرید

مادرشوهر من یه عاااالمه پارچه و لباس از مکه برا من آورده که الان همه شون به درد نخورن و از مد افتادن و من هیچ خوشم نیومد از کارش به عنوان عروس

2456
چون لباس میبرید همین پارچه کافیه عزیزم اگه لباس نمیبردید خب يه پارچه دیگه باید میخریدید

نه لباس که حتما میبریم. کامل.

و دو تا پارچه چادری خوب

نمیدونم گیر کردم بخدا.

میشه پول این پارچه رو گذاشت رو انگشترش یه چیز بهتر خرید

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
مادرشوهر خودم سر عقدم برام یه چادر و شال گرفت واقعا دوسشون داشتم چادر عقدم سفید بود و گلای مخملی روش ...

برای شما مانتو و کیف و کفش هم آوردن؟ یا فقط پارچه؟

شایدم بردم عوضش کردم پارچه رو پس

نمیدونم اون که نظرش چیه ما رسممون اینه یه دست کامل لباس و کیف و کفش و انگشتر و پارچه و آهان چادر مش ...

شما خیلی هزینه دارین .ولی یه وقتایی توی یه مورد صرفه جویی باعث میشه همه زحمت هاتون نادیده گرفته بشه.این هم روی بقیه هزینه ها.فکر کنین پارچه نبوده.

دیدم که میگم

وای تو بله برون من فقط یه پارچه اوردن باورتون نمیشه چقدر ناراحت شدم

یعنی انگشتر هم نیاوردن حتی

بنظرم اگه انگشتر یا یه دست لباس و یه چادری ببرید کافیه

ما خودمون برای عروسمون یه انگشتر و ی پارچه خوب سفید و یه چادری بردیم

2714
این خیلی اشتباهه که مادرا میرن مکه و کربلا بعد از اونجا بدون دونستن سلیقه و سایز عروس آینده وسایل می ...

عزیزم حالا عروس هم همون موقش داشته باشن که فرقی نمیکنه بازم ممکنه سلیقشون بهم نخوره

اینم پارچه گیپوره قیمتش میدونم بالاست. دیدم لباسای قشنگی هم ازش درآورده شد

نه لباس که حتما میبریم. کامل. و دو تا پارچه چادری خوب نمیدونم گیر کردم بخدا. میشه پول این پارچه ر ...

بنظرم انگشتر بهتر بخرید بهتره اخه هر پارچه دیگه ای هم ببرید باز ممکنه خوشش نیاد ولی انگشتر بهر حال ارزشمنده

کیف و کفش هم که دارید میبرید کافیه دیگه 

برای شما مانتو و کیف و کفش هم آوردن؟ یا فقط پارچه؟ شایدم بردم عوضش کردم پارچه رو پس

برا من مادرشوهرم یه چادر عقد و شال خریدن 

روزی که رفتیم حلقه بخریم ما برای شوهرم دوتا شلوارو بلوزو یه کت و یه کفش خریدیم ورکابیو ادکلن و جوراب

پدرشوهرمم برام یه دست لباس مجلسی پالتو مانتو کفش دوتا کیف لوازم ارایش کیف پول لباس خونگی و مانتو خونگی خرید 

💚💜You and me together, nothing is better
عزیزم حالا عروس هم همون موقش داشته باشن که فرقی نمیکنه بازم ممکنه سلیقشون بهم نخوره اینم پارچه گیپو ...

بنظرم بردنش خیلی مهمه یعنی از این جعبه خوشگلا بخرید بزارید توش هدیه هاتون خیلی خوب و زیاده نیاز نیست به پارچه اضافه

عزیزم حالا عروس هم همون موقش داشته باشن که فرقی نمیکنه بازم ممکنه سلیقشون بهم نخوره اینم پارچه گیپو ...

اخه وقتی همون موقع عروس دارن براش سوغاتی میارن و بلاخره یکم سلیقه شو میدونن اما اینکه از،قبل میخرن اونم به عنوان چیزی که باید برای عروس بخرن خوب نیس

مادرشوهر من یه پیرهن به عنوان عیدی داد به داداشم نه سایزش بهش میخوره نه مدلش چون از اینجام نخریده بود نشد ببریم عوض کنیم همونحوری موند یا پارچه کت شلواری بابام اصلا به سنش نمیخوره ولی نمیشه کاریش کرد 

پارچه شمام مشخصه قیمتیه اما نظر منو بخوای یکم مناسب ادم خیلی جوون نیس 

2706