2726

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه کادو برای بله برون مناسبه بنظرتون؟

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
2728
از مكه يا كربلا اوردين؟

آره مامانم آورده برای ما دختراش. برای همسر آینده داداشمم بفکر بوده آورده.

الان سوالم اینه اینو بهش بده به عنوان پارچه خوبه یا یکی دیگه بگیره

قیمتا خیلی بالاست

چون به نیتش آوردین ببرین .

بردن که حتما میبریم اما منظورم اینه پارچه دیگه ای هم لازمه خریده بشه یا همین کافیه

عزیزم به هر سلیقه ای نمیخوره اینو ببرید یکی دیگه هم براش بخرید

یه دست لباس با کیف و کفش و یه انگشتر برا نشون و این پارچه و پارچه مشکی چادری و پارچه سفید چادری

و یه پارچه دیگه هم؟

میدونم عزیزم.منظورم این بود که نیاز نیست دوباره بخرین.البته به طرفتون داره .اگر میدونین تا اخر عمر م ...

نمیدونم اون که نظرش چیه

ما رسممون اینه یه دست کامل لباس و کیف و کفش و انگشتر و پارچه و آهان چادر مشکی و چادر سفید

راستش مامانم خیلی نگرانه هزینه هاست. چون خرج خودم مراسمم هست.

یه دست لباس با کیف و کفش و یه انگشتر برا نشون و این پارچه و یه پارچه دیگه هم؟

مراسم نامزدیه؟ بخدا برا خودتون میگم چون دیدم دیگه هی فردا میگه پارچه تعارفی مکه اوردین ارزش یه پارچه خریدن نداشتم،میدونی بعضیها بعدا میرن رومختون

دنیام دخترم
آره مامانم آورده برای ما دختراش. برای همسر آینده داداشمم بفکر بوده آورده. الان سوالم اینه اینو بهش ...

عالیه بدین بهش 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706