1147
44

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156
از مكه يا كربلا اوردين؟

آره مامانم آورده برای ما دختراش. برای همسر آینده داداشمم بفکر بوده آورده.

الان سوالم اینه اینو بهش بده به عنوان پارچه خوبه یا یکی دیگه بگیره

قیمتا خیلی بالاست

خدا جون بچم سالم باشه
بردن که حتما میبریم اما منظورم اینه پارچه دیگه ای هم لازمه خریده بشه یا همین کافیه

عزیزم به هر سلیقه ای نمیخوره اینو ببرید یکی دیگه هم براش بخرید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1125
عزیزم به هر سلیقه ای نمیخوره اینو ببرید یکی دیگه هم براش بخرید

یه دست لباس با کیف و کفش و یه انگشتر برا نشون و این پارچه و پارچه مشکی چادری و پارچه سفید چادری

و یه پارچه دیگه هم؟

خدا جون بچم سالم باشه
میدونم عزیزم.منظورم این بود که نیاز نیست دوباره بخرین.البته به طرفتون داره .اگر میدونین تا اخر عمر م ...

نمیدونم اون که نظرش چیه

ما رسممون اینه یه دست کامل لباس و کیف و کفش و انگشتر و پارچه و آهان چادر مشکی و چادر سفید

راستش مامانم خیلی نگرانه هزینه هاست. چون خرج خودم مراسمم هست.

خدا جون بچم سالم باشه
یه دست لباس با کیف و کفش و یه انگشتر برا نشون و این پارچه و یه پارچه دیگه هم؟

مراسم نامزدیه؟ بخدا برا خودتون میگم چون دیدم دیگه هی فردا میگه پارچه تعارفی مکه اوردین ارزش یه پارچه خریدن نداشتم،میدونی بعضیها بعدا میرن رومختون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره مامانم آورده برای ما دختراش. برای همسر آینده داداشمم بفکر بوده آورده. الان سوالم اینه اینو بهش ...

عالیه بدین بهش 

چیزهایی که دارید، کسی که هستید، جایگاهی که در آن قرار دارید یا کاری که انجام می‌دهید، نمی‌تواند باعث خوشحالی و ناراحتی‌تان شود، بلکه تفکر نسبت به این موارد برای‌تان شادی به ارمغان می‌آورد. 
584
نمیدونم اون که نظرش چیه ما رسممون اینه یه دست کامل لباس و کیف و کفش و انگشتر و پارچه و آهان چادر مش ...

مادرشوهر خودم سر عقدم برام یه چادر و شال گرفت واقعا دوسشون داشتم چادر عقدم سفید بود و گلای مخملی روش داشت نازک بود وای من خیلی دوسش دارم😍

عزیزم توصیم اینه نشون ندین جلوی خانواده عروس چون تو در هنش میمونه 

پدرشوهر خواهر من واقعا سر عقدش هی میگفت ندارم ندارم 

وجحه خیلی بدی داشت 

اگه فک میکنی ممکنه نخواد قیده 300 400 دو بزنینو برین بخرین براشون

💚💜You and me together, nothing is better
مراسم نامزدیه؟ بخدا برا خودتون میگم چون دیدم دیگه هی فردا میگه پارچه تعارفی مکه اوردین ارزش یه پارچه ...

آره عزیزم همون نامزدی.

میدونم مامانمم نگران همین بود گفتم بپرسم ببینم نظر بقیه چیه

اما هزینه ها هم سرسام آور شده

ممنون عزیزم

خدا جون بچم سالم باشه
آره مامانم آورده برای ما دختراش. برای همسر آینده داداشمم بفکر بوده آورده. الان سوالم اینه اینو بهش ...

این خیلی اشتباهه که مادرا میرن مکه و کربلا بعد از اونجا بدون دونستن سلیقه و سایز عروس آینده وسایل میارن که احتمالا بعضیاش تا زمانی که برسه به دست عروس از مد میوفته

اینکار زمانی خوبه که چیزی که میارن یه جیز کوچیک به عنوان هدیه باشه که ربطی به سایز و سلیقه و مد نداشته باشه

به نظرم بگردید یه جیز مناسب قیمت پیدا کنید اینم کنارش بزارید بگید هدیه کربلاس ولی خودشو تنهایی نبرید

مادرشوهر من یه عاااالمه پارچه و لباس از مکه برا من آورده که الان همه شون به درد نخورن و از مد افتادن و من هیچ خوشم نیومد از کارش به عنوان عروس

چون لباس میبرید همین پارچه کافیه عزیزم اگه لباس نمیبردید خب يه پارچه دیگه باید میخریدید

نه لباس که حتما میبریم. کامل.

و دو تا پارچه چادری خوب

نمیدونم گیر کردم بخدا.

میشه پول این پارچه رو گذاشت رو انگشترش یه چیز بهتر خرید

خدا جون بچم سالم باشه
1170