2410
2553
عنوان

کیا احساس کردن آی کیو مامان یا باباشون پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 64 پست
ببین ازینم میترسم.نکنه آلزایمر گرفته برام مرگه ای خدا😔😔😔😭

اگر شروع آلزایمر هم باشه راه ها و داروهایی داره که پیشرفتش رو کند کنه نگران نباش و قدرشون رو بدون از لحطه لحظه وجودشون لذت ببر

ببخشید اینجوری گفتم یاد مامان خودم افتادم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش من مامانم اینطوری بود مادر شوهرم اینطوریه که همش رو مخمه دیوونم کرده ازبس چرت و پرت میگه خیلی خی ...

هر خاطره ای رو صد بار میگه و یه حرفایی میزنه که فقط خودش بلند بلند میخنده و اصلا خنده نداره بلکه گریه داره من درک میکنم😂😂مادرشوهر منم اینجوریه

میشه برای سلامتیه دخترم یه صلوات بفرستین  
2720
آی کیوش پایین نیست فقط یکم آپدیت نشدست،برعکس مامانه من که خیلی اکتیوه😂😂😂پیج اینستاشم قفله منو فال ...

به به چ مامانی 

مامان منم خیلی اکتیوه اما ن در حد مامان تو😂😂

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ببین ازینم میترسم.نکنه آلزایمر گرفته برام مرگه ای خدا😔😔😔😭

آلزایمر همون زوال عقله دیگه عین بچه ها میشن حتما پیش دکتر ببرش من مادر بزرگم به خواری افتاده من خیلی غصشو میخورم قبلا عروساش خیلی حسابش میکردن الان آدم حسابش نمیکنن بخاطر همین بی خود حرف زنیهاش ک دست خودش نیس یه روان پزشکی هم نمیبرنش بچه هاش فقط مسخرش میکنن یبار قم بودیم واستاد گریه گفت این مسافرت گذشت ولی من اونایی ک بهم خندیدن حلال نمیکنم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
😀😀مامانه من آخه ۴۴سالشه

مامان من ۴۲ سالشه

2714
مثلا الان از یه خانم با سن و سال حدود 70 سال توقع داری سطح اطلاعاتش در چه حدی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه همیشه میگه شناسنامه خودش گم شده بوده این شناسنامه خواهرش بوده

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
آلزایمر همون زوال عقله دیگه عین بچه ها میشن حتما پیش دکتر ببرش من مادر بزرگم به خواری افتاده من خیلی ...

چی میگه دقیقا که میپی بیخود حرف زنیهاش😔وای نگران شدم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
آلزایمر همون زوال عقله دیگه عین بچه ها میشن حتما پیش دکتر ببرش من مادر بزرگم به خواری افتاده من خیلی ...

مامان بزرگ منم اونطوره داغ دوتا بچه دیده داغ دحتر تازه عروسشو با پسر جوونش بعد, وسواسی شد بعدش هم حرف درست و اشتباه رو تشخیص نمیداد وسط, چله زمستون میگه بریم از باغ انگور بچینیم یا لباسشو خیس میکنه 😢

خدا به همشون کمک کنه ما نزدیک پونزده ساله دکتر میبریمش درمانی نداره بدتر میشه یبار بدون لباس و لخت رفته بود خیابون

یا رب! مباد آنکه گدا معتبر شود
نه سنشون بالاس انصافا رفته رفته مغز کاراییش رو از دست میده بخاطر آی کیوشون نیس 

الان ینی نگران آلزایمر یا زوال عقل نباشن؟؟اعصابم خرد شده

2706