2726
عنوان

کیا احساس کردن آی کیو مامان یا باباشون پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 64 پست

به خاطر سنشه و اینکه به روز نیست

البته اطلاعات عمومیشم کمه احتمالا

وگرنه مادربزرگای من همسن هم اند

یگیشون ماشالله به روز و با سواد و با تجربه . سخنرانی میکنه برات شاخ در بیاری😄

اون یکی از کار افتاده و بی تجربه همش میگه نمیتونم بلد نیستم و...

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چقدر مهمه به روز بودن.واقعا بدم میاد،وقتی از رو خساب حرف نمیزنه و بهش میخندن

خب عزیزم شما با احترام باهاش حرف بزن .یه کم یادش بده .بهش بگو مامان مثلا اینجا بهتر بود اینجوری میگفتی یا اینکارو میکردی بهتر بود ها.البته دوستانه وبا احترام.

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱
2728
خب عزیزم شما با احترام باهاش حرف بزن .یه کم یادش بده .بهش بگو مامان مثلا اینجا بهتر بود اینجوری میگف ...

اصلا نمیشه امتحان کردم.کار خودشو میکنه😅

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
معلومه .والا منم که زیاد تو خونه بمونم از همه چی عقب میفتم خیلییییییی وقتها هم اصلا نمی تونم کارهای ...

موافقم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

آدما سنشون ک بالا میره حواس پرتی و یا آلزایمر میگیرن دیگه نمیدونن چی میگن من مادر بزرگم اینطوره و بقیه بهش میخندن و این خنده مقصر بچه هااشن ک میخندن و میزارن ب مادرشون توهین بشه میگن هرچی آدما پیر تر میشن مث بچه میشن 

گاهی ام توهم میزنن

من خیلی دلم براشون میسوزه🙁🙁🙁

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
آیکیوش پایین نیست به روز نیس مامان منم اینطوریههههه ولی چون الان مریضه و قرص استفاده میکنه خیییلی ب ...

چه قرصی.مامان منم قرص میخوره اتفاقا فک میکنم قرصاهم تاثیر دارن

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
آی کیوش پایین نیست فقط یکم آپدیت نشدست،برعکس مامانه من که خیلی اکتیوه😂😂😂پیج اینستاشم قفله منو فال ...

جان عشاقشون شدم دورادور

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
آدما سنشون ک بالا میره حواس پرتی و یا آلزایمر میگیرن دیگه نمیدونن چی میگن من مادر بزرگم اینطوره و بق ...

ببین ازینم میترسم.نکنه آلزایمر گرفته برام مرگه ای خدا😔😔😔😭

مامانه من کاملا بروزه همه جوره از لباس پوشیدن و طرز حرف زدن تا هر چیز دیگه ولی مادر شوهرم با اینکه هم سن مامانمه اصلا اینجوری نیست ماهم هرچی سعی کردیم آپدیتش کنیم نشد و سر هر چیز کوچیکی حتی اس ام اس دادن میگه من نمیتونم و بلد نیستم ماهم بیخیال شدیم دیگه

میشه برای سلامتیه دخترم یه صلوات بفرستین  
نگران اینکه این حالت به خودمم منتقل بشه😐به بچه هام...کلا نکنه علت شکست هام همین آی کیو بوده...علت ب ...

نه بابا چه ربطی داره عزیزم ذهن خودتو با این چیزا درگیر نکن ...اگه آدما قبل حرف زدن فکر کنن مطمئنا حرفی نمیزنن ک دیگران به آی کیوشون شک کنن برا همینه ک میگن پرحرفی نشانه کم عقلیه اگه قبل هر حرفی فکر کنیم از گفتن خیلی از حرفا منصرف میشیم

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2706