1232
1226
عنوان

کیا احساس کردن آی کیو مامان یا باباشون پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 65 پست
عزیزم قصد ناراحت کردنت رو نداشتم...اگه جوری پست گذاشتم که ناراحت شدی ببخشید...

فدای تو....خواهش میکنم😘

جهت سفارش عروسـک های روسـے 😋من از روی عکس واقعی افراد.تـلگرام:bulurhayerangi@و آدرس اینستاگرامmah_tt_dollsمراجعه کنید😌
چی میگه دقیقا که میپی بیخود حرف زنیهاش😔وای نگران شدم

زیاد میگه دیکه الان یادم نیس مثلا حرف مثبت ۱۸ تو جمع زنانه خب برا یه زن سن بالا خیلی بده و یا غیبت یکی جلو فامیلای طرف 

معلومه دست خودش نیس

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

مامان بزرگ منم اونطوره داغ دوتا بچه دیده داغ دحتر تازه عروسشو با پسر جوونش بعد, وسواسی شد بعدش هم حر ...

آره مادر بزرگ منم حرفای غیر عادی میزنه مثلا کلید خونش گم شد میگفت این بچه مدرسه ایا اومدن برداشتن منم میگفتم بابا مامان جون اونا ک نمیان خونه تو کلا توهم میزنه یبارم گفت یه مرده از رو ساختمون خودشو آتیش زد انداخت وسط کوچه مردم جمع سدن و ... بعد خالم از همسایش پرسیده اونم گفته ن والا اصلا اینطور نشده

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃
مامان بزرگ منم اونطوره داغ دوتا بچه دیده داغ دحتر تازه عروسشو با پسر جوونش بعد, وسواسی شد بعدش هم حر ...

حالامن خودم میخوام ببرمش دکتر ببینم خوب میشه یا ن

1156