1735
1707
عنوان

کیا احساس کردن آی کیو مامان یا باباشون پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 65 پست
عزیزم قصد ناراحت کردنت رو نداشتم...اگه جوری پست گذاشتم که ناراحت شدی ببخشید...

فدای تو....خواهش میکنم😘

جهت سفارش عروسـک های روسـے 😋من از روی عکس واقعی افراد.تـلگرام:bulurhayerangi@و آدرس اینستاگرامmah_tt_dollsمراجعه کنید😌
چی میگه دقیقا که میپی بیخود حرف زنیهاش😔وای نگران شدم

زیاد میگه دیکه الان یادم نیس مثلا حرف مثبت ۱۸ تو جمع زنانه خب برا یه زن سن بالا خیلی بده و یا غیبت یکی جلو فامیلای طرف 

معلومه دست خودش نیس

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 گروه بنفش💜وزن شروع ۸۶.۶۵۰💜وزن هدف ۶۰💜وزن فعلی ۸۴ 💜هدف اول۸۰💜هدف دوم۷۰💜هدف سوم۶۰💜شروع رژیم۱۳۹۹.۱.۳۰💜تیکر بارداری نیست برای لاغریمه😍💜                                                ❣برای شادی روح پدر بزرگم یه صلوات میفرستید؟❣ 

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

مامان بزرگ منم اونطوره داغ دوتا بچه دیده داغ دحتر تازه عروسشو با پسر جوونش بعد, وسواسی شد بعدش هم حر ...

آره مادر بزرگ منم حرفای غیر عادی میزنه مثلا کلید خونش گم شد میگفت این بچه مدرسه ایا اومدن برداشتن منم میگفتم بابا مامان جون اونا ک نمیان خونه تو کلا توهم میزنه یبارم گفت یه مرده از رو ساختمون خودشو آتیش زد انداخت وسط کوچه مردم جمع سدن و ... بعد خالم از همسایش پرسیده اونم گفته ن والا اصلا اینطور نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 گروه بنفش💜وزن شروع ۸۶.۶۵۰💜وزن هدف ۶۰💜وزن فعلی ۸۴ 💜هدف اول۸۰💜هدف دوم۷۰💜هدف سوم۶۰💜شروع رژیم۱۳۹۹.۱.۳۰💜تیکر بارداری نیست برای لاغریمه😍💜                                                ❣برای شادی روح پدر بزرگم یه صلوات میفرستید؟❣ 
مامان بزرگ منم اونطوره داغ دوتا بچه دیده داغ دحتر تازه عروسشو با پسر جوونش بعد, وسواسی شد بعدش هم حر ...

حالامن خودم میخوام ببرمش دکتر ببینم خوب میشه یا ن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718