1147
648
عنوان

کیا احساس کردن آی کیو مامان یا باباشون پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 65 پست
ینی الان من نگرانم ینی ناسپاسم .متاسفم که هرکس تاپیک زد زود مجرمش میکنید.برین یه فکری به حال خودتون ...

عزیزچراناراحت میشی گفتم ما نگفتم شماتنهاکه!!!!!

بعدم برداشت هرکسی آزاده ازهرنوع تاپیک.اینکه بگیدآی کیوپایین ازنظرمن صحیح نبود قصدتوهین که نداشتم

ان شالله سایه مادرتون صدسال بالاسرتون باشه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
عززیییززززم  نه آی کیوشون پایین نه برای جلب توجه بخاطر سنشونه

والا عزیزم چی بگم.پس چرا دورو بریا میبینم خیلی رو حساب کتابه حرفاشون😩

جهت سفارش عروسـک های روسـے 😋من از روی عکس واقعی افراد.تـلگرام:bulurhayerangi@و آدرس اینستاگرامmah_tt_dollsمراجعه کنید😌

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

اصلا هیچ دوستی نداره و کلا خوشش نمیاد،مطالعه هم نمیکنه فقط کانالای تلگرامو گاهی

معلومه .والا منم که زیاد تو خونه بمونم از همه چی عقب میفتم خیلییییییی وقتها هم اصلا نمی تونم کارهای بقیه  رو در ک کنم معاشرت واقعا لازم هست و مطالعه

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
1156

خیلی از مسائلی که مطرح میشه مامان باباهای ما ازش بی اطلاعن این نشون دهنده ای کیو پایینشون نیست بیشتر به خاطر فعال نبودن توی اجتماع و همراه نبودن با عصر جدید و شاید بی علاقگیشونه...مامان من شطرنج رو از من میبره ولی هنوز کانتکتاش رو تو تل.گرام نمیتونه پیدا کنه بگم ایکیوش پایینه...یه نکته هم بهت بگم که فرزندان غالب هوششون رو از مادر به ارث میبرن مواظب باش تو قضاوتات فردا بچه هات همینو تحویل خودت ندن

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باش..
حتما اونا مطالعشون زیاده .سعی کردن به روز باشن

واقعا چقدر مهمه به روز بودن.واقعا بدم میاد،وقتی از رو خساب حرف نمیزنه و بهش میخندن

جهت سفارش عروسـک های روسـے 😋من از روی عکس واقعی افراد.تـلگرام:bulurhayerangi@و آدرس اینستاگرامmah_tt_dollsمراجعه کنید😌
خیلی از مسائلی که مطرح میشه مامان باباهای ما ازش بی اطلاعن این نشون دهنده ای کیو پایینشون نیست بیشتر ...

بله از خودمم نگرانم...چه قضاوتی...واقعا متاسفم

والا عزیزم چی بگم.پس چرا دورو بریا میبینم خیلی رو حساب کتابه حرفاشون😩

آدمها با هم متفاوتن میگین قبلا خوب بودن احتمالا الان کمتر تو اجتماع هستن

سعی کنین بیشتر فعالشون کنین

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم... ما چیزی و میبینیم که باور داریم
8
نگران چی

نگران اینکه این حالت به خودمم منتقل بشه😐به بچه هام...کلا نکنه علت شکست هام همین آی کیو بوده...علت بعضی از کمرویی ها و مشکلاتم..

به خاطر سنشه و اینکه به روز نیست

البته اطلاعات عمومیشم کمه احتمالا

وگرنه مادربزرگای من همسن هم اند

یگیشون ماشالله به روز و با سواد و با تجربه . سخنرانی میکنه برات شاخ در بیاری😄

اون یکی از کار افتاده و بی تجربه همش میگه نمیتونم بلد نیستم و...

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
واقعا چقدر مهمه به روز بودن.واقعا بدم میاد،وقتی از رو خساب حرف نمیزنه و بهش میخندن

خب عزیزم شما با احترام باهاش حرف بزن .یه کم یادش بده .بهش بگو مامان مثلا اینجا بهتر بود اینجوری میگفتی یا اینکارو میکردی بهتر بود ها.البته دوستانه وبا احترام.

میشه لطف کنید برا راضی شدن پدرم برام دعا کنید حتی یه صلوات😢
1179
خب عزیزم شما با احترام باهاش حرف بزن .یه کم یادش بده .بهش بگو مامان مثلا اینجا بهتر بود اینجوری میگف ...

اصلا نمیشه امتحان کردم.کار خودشو میکنه😅

معلومه .والا منم که زیاد تو خونه بمونم از همه چی عقب میفتم خیلییییییی وقتها هم اصلا نمی تونم کارهای ...

موافقم

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم... ما چیزی و میبینیم که باور داریم

آدما سنشون ک بالا میره حواس پرتی و یا آلزایمر میگیرن دیگه نمیدونن چی میگن من مادر بزرگم اینطوره و بقیه بهش میخندن و این خنده مقصر بچه هااشن ک میخندن و میزارن ب مادرشون توهین بشه میگن هرچی آدما پیر تر میشن مث بچه میشن 

گاهی ام توهم میزنن

من خیلی دلم براشون میسوزه🙁🙁🙁

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃
آیکیوش پایین نیست به روز نیس مامان منم اینطوریههههه ولی چون الان مریضه و قرص استفاده میکنه خیییلی ب ...

چه قرصی.مامان منم قرص میخوره اتفاقا فک میکنم قرصاهم تاثیر دارن

835